• Albania >> Superligaopener
    15:00 
    0
    0
    Flamurtari Vlorë
    - : -
    0
    0
    FC Kamza
           diagramstar
  • Argentina >> Primera B Metropolitanaopener
    16:00Fin.
    0
    0
    Atlanta
    3 : 0
    0
    0
    Talleres de Remedios
           diagramstar
  • Argentina >> Primera C Metropolitanaopener
    18:0062' 
    0
    0
    Leandro Nicéforo Alem
    1 : 0
    0
    0
    San Martín de Burzaco
           diagramstar
    18:0061' 
    0
    0
    Berazategui
    1 : 1
    0
    0
    Argentino de Quilmes
           diagramstar
    18:0063' 
    0
    0
    Deportivo Merlo
    0 : 0
    0
    0
    Sportivo Barracas
           diagramstar
    18:30HT 
    0
    0
    Cañuelas
    1 : 0
    0
    0
    Villa San Carlos
           diagramstar
    18:30HT 
    0
    0
    Sportivo Italiano
    0 : 0
    0
    0
    Midland
           diagramstar
    18:30HT 
    0
    0
    El Porvenir
    0 : 0
    0
    0
    Luján
           diagramstar
  • Argentina >> Federal A - Promotion Playoffsopener
    18:30HT 
    0
    0
    Def. de Belgrano VR
    0 : 1
    0
    0
    Gimnasia Concepción
           diagramstar
    19:0019' 
    0
    0
    San Jorge Tucumán
    2 : 0
    0
    0
    Desamparados
           diagramstar
    22:00 
    0
    0
    Sarmiento de Resistencia
    - : -
    0
    0
    Deportivo Madryn
           diagramstar
  • Armenia >> Premier Leagueopener
    11:00Fin.
    0
    0
    FC Shirak
    0 : 1
    0
    0
    FC Ararat-Armenia
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    Artsakh FC
    1 : 1
    0
    0
    Alashkert FC
           diagramstar
  • Australia >> Tasmania Premiere Leagueopener
    04:00Fin.
    0
    0
    South Hobart
    4 : 2
    0
    0
    Kingborough Lions
           diagramstar
  • Australia >> Northern NSWopener
    04:30Fin.
    0
    0
    Maitland FC
    2 : 0
    1
    0
    Adamstown Rosebud FC
           diagramstar
    04:30Fin.
    0
    0
    Valentine Phoenix
    4 : 3
    0
    0
    Lake Macquarie city
           diagramstar
    04:30Fin.
    0
    0
    Weston Workers Bears
    2 : 1
    0
    0
    Edgeworth Eagles
           diagramstar
  • Australia >> New South Walesopener
    05:00Fin.
    0
    0
    Blacktown City Demons
    1 : 0
    0
    0
    Hakoah Sydney
           diagramstar
    05:00Fin.
    0
    0
    Manly United
    3 : 0
    0
    0
    Sydney United
           diagramstar
    05:30Fin.
    0
    0
    APIA Leichhardt Tigers
    3 : 2
    0
    0
    Mt Druitt FC
           diagramstar
  • Australia >> Queensland Leagueopener
    07:00Fin.
    0
    0
    Brisbane Roar FC Youth
    2 : 0
    0
    0
    Western Pride
           diagramstar
  • Australia >> Brisbane Premier leagueopener
    07:00Fin.
    0
    0
    The Gap FC
    2 : 2
    0
    0
    Bayside United
           diagramstar
  • Australia >> A-League Play-offopener
    08:30Fin.
    0
    4
    Perth Glory FC
    0 : 0
    0
    2
    Sydney FC
           diagramstar
  • Austria >> Erste Ligaopener
    08:30Fin.
    0
    2
    WSG Wattens
    3 : 1
    0
    1
    SKU Amstetten
           diagramstar
  • Austria >> Regionalleague Ostopener
    14:30Fin.
    0
    0
    FC Admira Wacker Amateure
    4 : 0
    0
    0
    SKN St. Polten Amateure
           diagramstar
  • Austria >> 2. Landesliga Ostopener
    14:30Fin.
    0
    0
    Obergänserndorf
    1 : 1
    0
    0
    SV Stockerau
           diagramstar
  • Austria >> tipp3-Bundesliga - Championship Roundopener
    15:00Fin.
    0
    4
    SK Puntigamer Sturm Graz
    1 : 2
    0
    3
    FC Red Bull Salzburg
           diagramstar
    15:00Fin.
    0
    0
    SKN St. Polten
    0 : 1
    0
    0
    LASK Linz
           diagramstar
    15:00Fin.
    0
    0
    FK Austria Wien
    2 : 0
    0
    0
    RZ Pellets WAC
           diagramstar
  • Belarus >> Premier Leagueopener
    13:00Fin.
    0
    2
    FC Torpedo Minsk
    0 : 1
    0
    3
    Dinamo Brest
           diagramstar
    15:00Fin.
    0
    0
    SFC Slutsk
    2 : 2
    0
    0
    Dniapro-MHZ
           diagramstar
  • Belgium >> Belgian First Division A - Playoffs 1opener
    16:00Fin.
    0
    1
    Club Brugge KV
    3 : 2
    0
    4
    R.Antwerp FC
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    KAA Gent
    2 : 1
    0
    2
    RSC Anderlecht
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    1
    KRC Genk
    0 : 0
    0
    2
    Standard de Liege
           diagramstar
  • Brazil >> Série Aopener
    22:00Fin.
    0
    0
    Atlético Mineiro
    2 : 1
    0
    0
    Flamengo
           diagramstar
    22:00Fin.
    0
    2
    Palmeiras
    4 : 0
    0
    4
    Santos
           diagramstar
    14:00Fin.
    1
    1
    São Paulo
    0 : 0
    0
    3
    Bahia
           diagramstar
    19:0022' 
    0
    0
    Atlético Paranaense
    0 : 1
    0
    0
    Corinthians
           diagramstar
    19:0022' 
    0
    0
    Chapecoense
    1 : 0
    0
    0
    Fortaleza
           diagramstar
    19:0021' 
    0
    0
    Goiás
    0 : 0
    0
    0
    Botafogo
           diagramstar
    19:0022' 
    0
    0
    Internacional
    0 : 0
    0
    0
    CSA
           diagramstar
    22:00 
    0
    0
    Ceará
    - : -
    0
    0
    Grêmio
           diagramstar
    22:00 
    0
    0
    Vasco da Gama
    - : -
    0
    0
    Avaí
           diagramstar
  • Brazil >> Série Bopener
    22:00Fin.
    0
    2
    Botafogo SP
    0 : 1
    0
    2
    Vila Nova GO
           diagramstar
    19:0021' 
    0
    0
    América Mineiro
    0 : 0
    0
    0
    Sport Recife
           diagramstar
  • Brazil >> Série C - Group Aopener
    22:00Fin.
    0
    0
    Imperatriz
    0 : 0
    0
    0
    Confiança
           diagramstar
    22:15Fin.
    0
    0
    Treze
    0 : 1
    0
    0
    Náutico
           diagramstar
    19:0021' 
    0
    0
    ABC
    0 : 0
    0
    0
    Botafogo PB
           diagramstar
  • Brazil >> Série D - Group 1opener
    22:00Fin.
    0
    0
    Rio Branco AC
    1 : 2
    0
    0
    São Raimundo RR
           diagramstar
  • Brazil >> Liga Futsal - 1st Phaseopener
    22:00 
    0
    0
    Atlântico Erechim
    3 : 1
    0
    0
    Assoeva Futsal
           diagramstar
    14:15 
    0
    0
    Magnus Futsal
    - : -
    0
    0
    ADC Intelli
           diagramstar
    22:00 
    0
    0
    Joaçaba Futsal
    - : -
    0
    0
    Integrado Campo Mourão
           diagramstar
  • Brazil >> Série D - Group 10opener
    22:00Fin.
    0
    0
    Palmas
    1 : 1
    0
    0
    Sinop
           diagramstar
    22:00Fin.
    0
    0
    Corumbaense
    0 : 2
    0
    0
    Iporá
           diagramstar
  • Brazil >> Série D - Group 8opener
    23:00Fin.
    0
    0
    Salgueiro
    4 : 3
    0
    0
    Sergipe
           diagramstar
    19:0022' 
    0
    0
    Fluminense de Feira
    1 : 0
    0
    0
    Coruripe
           diagramstar
  • Brazil >> Série D - Group 4opener
    18:0064' 
    0
    0
    Bragantino Pará
    3 : 2
    0
    0
    Floresta
           diagramstar
    19:0022' 
    0
    0
    River Teresina
    1 : 0
    0
    0
    Santa Cruz RN
           diagramstar
  • Brazil >> Série D - Group 12opener
    18:00 
    0
    0
    Vitória ES
    - : -
    0
    0
    Caldense
           diagramstar
  • Brazil >> Baiano - Série B Playoffsopener
    18:00 
    0
    0
    Atlanta
    - : -
    0
    0
    Olímpia BA
           diagramstar
  • Brazil >> Série D - Group 15opener
    18:30HT 
    0
    0
    Boavista
    1 : 0
    0
    0
    Foz do Iguaçu
           diagramstar
  • Brazil >> Série C - Group Bopener
    19:0020' 
    0
    0
    Juventude
    0 : 0
    0
    0
    Boa EC
           diagramstar
    21:00 
    0
    0
    Volta Redonda
    - : -
    0
    0
    Paysandu
           diagramstar
    22:00 
    0
    0
    Atlético Acreano
    - : -
    0
    0
    São José RS
           diagramstar
  • Brazil >> Série D - Group 5opener
    19:0023' 
    0
    0
    Central
    0 : 0
    0
    0
    Altos
           diagramstar
  • Brazil >> Série D - Group 6opener
    19:00 
    0
    0
    Serrano PB
    - : -
    0
    0
    América PE
           diagramstar
  • Brazil >> Série D - Group 7opener
    19:0024' 
    0
    0
    Jacuipense
    0 : 0
    0
    0
    Acadêmica Vitória
           diagramstar
  • Brazil >> Série D - Group 17opener
    19:0022' 
    0
    0
    Avenida
    1 : 0
    0
    0
    Joinville
           diagramstar
  • Brazil >> Série D - Group 14opener
    19:0021' 
    0
    0
    Hercílio Luz
    0 : 0
    0
    0
    Itaboraí
           diagramstar
  • Brazil >> Série D - Group 13opener
    19:00 
    0
    0
    URT
    - : -
    0
    0
    Serra
           diagramstar
  • Brazil >> Série D - Group 3opener
    20:00 
    0
    0
    Moto Clube
    - : -
    0
    0
    Ypiranga AP
           diagramstar
  • Bulgaria >> Vtora Ligaopener
    12:00Fin.
    0
    0
    Arda
    1 : 0
    0
    0
    CSKA Sofia
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    Chernomorets Balchik
    2 : 1
    0
    0
    Nesebar
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    Dobrudzha 1919
    1 : 2
    0
    0
    Strumska Slava
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    Ludogorets B
    0 : 0
    0
    0
    Litex Lovech
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    Montana 1921
    2 : 0
    0
    0
    Pirin Blagoevgrad
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    Pomorie
    2 : 2
    0
    0
    Botev Galabovo
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    Tsarsko Selo
    1 : 1
    0
    0
    Kariana Erden
           diagramstar
    12:00 
    0
    0
    Arda
    - : -
    0
    0
    CSKA 1948 Sofia
           diagramstar
  • Cameroon >> Elite ONE - Championship Groupopener
    15:00 
    0
    0
    APEJES Academy
    - : -
    0
    0
    Coton Sport
           diagramstar
    15:00 
    0
    0
    Feutcheu FC
    - : -
    0
    0
    Dragon de Yaoundé
           diagramstar
  • Cameroon >> Elite ONE - Relegation Groupopener
    15:00 
    0
    0
    New Star
    - : -
    0
    0
    Fovu Baham
           diagramstar
    15:00 
    0
    0
    Les Astres
    - : -
    0
    0
    Union Douala
           diagramstar
    15:00 
    0
    0
    Unisport Bafang
    - : -
    0
    0
    PWD Bamenda
           diagramstar
  • Canada >> Canadian Premier Leagueopener
    22:00Fin.
    0
    0
    Cavalry FC
    1 : 0
    0
    0
    FC Edmonton
           diagramstar
  • Chile >> Primera B - Nacionalopener
    22:00Fin.
    0
    0
    Deportes Santa Cruz
    1 : 0
    0
    0
    Melipilla
           diagramstar
    22:00Fin.
    0
    0
    Puerto Montt
    2 : 1
    0
    0
    Deportes Temuco
           diagramstar
    19:301' 
    0
    0
    Santiago Morning
    0 : 0
    0
    0
    Deportes La Serena
           diagramstar
    19:301' 
    0
    0
    Magallanes
    0 : 0
    0
    0
    Deportes Valdivia
           diagramstar
    20:00 
    0
    0
    Rangers de Talca
    - : -
    0
    0
    San Luis
           diagramstar
    00:00 
    0
    0
    Unión San Felipe
    - : -
    0
    0
    Ñublense
           diagramstar
  • Chile >> Primera División Nacionalopener
    22:30Fin.
    0
    2
    O'Higgins
    2 : 1
    1
    0
    Everton
           diagramstar
    16:30Fin.
    0
    6
    Huachipato
    1 : 0
    0
    4
    Universidad de Concepción
           diagramstar
    19:0021' 
    0
    0
    Coquimbo Unido
    0 : 0
    0
    0
    Deportes Iquique
           diagramstar
    19:00 
    0
    0
    O'Higgins
    - : -
    0
    0
    Curicó Unido
           diagramstar
    19:00 
    0
    0
    Palestino
    - : -
    0
    0
    Unión La Calera
           diagramstar
    19:00 
    0
    0
    Universidad de Concepción
    - : -
    0
    0
    Coquimbo Unido
           diagramstar
    19:00 
    0
    0
    Unión Española
    - : -
    0
    0
    Antofagasta
           diagramstar
    21:30 
    0
    0
    Audax Italiano
    - : -
    0
    0
    Curicó Unido
           diagramstar
  • China >> Super Leagueopener
    07:30Fin.
    0
    2
    Tianjin Teda
    2 : 0
    0
    2
    Hebei China Fortune Football Club
           diagramstar
    11:35Fin.
    0
    0
    Shenzhen FC
    1 : 2
    1
    1
    Dalian Yifang FC
           diagramstar
  • Croatia >> HTPrva Ligaopener
    14:30Fin.
    0
    1
    Hajduk Split
    4 : 1
    0
    5
    Istra 1961
           diagramstar
    17:00Fin.
    0
    4
    HNK Gorica
    1 : 0
    0
    1
    Osijek
           diagramstar
  • Croatia >> 2. HNLopener
    15:30Fin.
    0
    0
    Dinamo Zagreb II
    0 : 0
    0
    0
    NK Hrvatski Dragovoljac
           diagramstar
  • Cyprus >> Championship Groupopener
    16:00Fin.
    0
    0
    AEK Larnaka
    2 : 1
    0
    3
    Omonia Nicosia
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    1
    Nea Salamis
    2 : 1
    0
    1
    Apollon Limassol
           diagramstar
  • Czech Republic >> Juniorská liga Champions Roundopener
    09:00Fin.
    0
    0
    Bohemians Praha 1905 U21
    1 : 0
    0
    0
    FC Viktoria Plzeň U21
           diagramstar
  • Czech Republic >> Juniorská liga Relegation Roundopener
    11:00Fin.
    0
    1
    FK Fotbal Třinec U21
    0 : 0
    0
    1
    FK Jablonec U21
           diagramstar
  • Czech Republic >> Fortuna liga - Championship Playoffopener
    13:00Fin.
    0
    0
    FC Banik Ostrava
    0 : 0
    0
    1
    SK Slavia Praha
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    2
    FC Slovan Liberec
    0 : 2
    0
    5
    FC Viktoria Plzen
           diagramstar
    13:00Fin.
    1
    0
    AC Sparta Praha
    2 : 0
    0
    0
    FK Jablonec
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Sjælland Kvindeserie Øst Springopener
    08:00Fin.
    0
    0
    Skjold dam.
    1 : 4
    0
    0
    Sundby Bk. dam.
           diagramstar
    13:30Fin.
    0
    0
    Roskilde Pigefodbold dam.
    4 : 5
    0
    0
    RGI-KGB Kvindefodbold
           diagramstar
  • Denmark >> DBU København Serie 1 Pulje 2opener
    08:00Fin.
    0
    0
    CBS Sport
    2 : 6
    0
    0
    FC Græsrødderne
           diagramstar
    11:30Fin.
    0
    0
    Sundby Bk.
    1 : 4
    0
    0
    Dragør Bk.
           diagramstar
    11:30Fin.
    0
    0
    Bk. Viktoria
    7 : 1
    0
    0
    Bk. Hellas
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Lolland-Falster Serie 1 Promotionopener
    08:45Fin.
    0
    0
    SB
    1 : 0
    0
    0
    Eskilstrup
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Lolland-Falsterserien Promotionopener
    08:45Fin.
    0
    0
    LUIF
    1 : 0
    0
    0
    Væggerløse
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Sjællandsserien Pulje 2opener
    10:00Fin.
    0
    0
    Herlufsholm GF
    0 : 0
    0
    0
    Køge BK
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Serie 2 Pulje 15 Springopener
    10:00Fin.
    0
    0
    Ravnsbjerg/Løgstrup
    2 : 5
    0
    0
    Foulum IF
           diagramstar
  • Denmark >> ALKA Superliga - Championship Roundopener
    10:00Fin.
    0
    2
    FC Nordsjælland
    2 : 2
    0
    0
    OB
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    2
    Esbjerg
    4 : 3
    0
    3
    FC København
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Københavnserienopener
    10:15 
    0
    0
    KB 2
    - : -
    0
    0
    B 1903 2
           diagramstar
  • Denmark >> Danmarksserien 1opener
    11:00Fin.
    0
    0
    Holbæk B&I
    4 : 1
    0
    0
    IF Skjold Birkerød
           diagramstar
  • Denmark >> Danmarksserien 4opener
    11:00Fin.
    0
    0
    Holstebro
    4 : 0
    0
    0
    Lystrup IF
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Sjælland Serie 1 Pulje 2opener
    11:00Fin.
    0
    0
    Kalundborg GB
    1 : 3
    0
    0
    Gørslev IF
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Fyn Serie 1 Pulje 2opener
    11:00Fin.
    0
    0
    Aarup BK
    0 : 3
    0
    0
    UTOPIA ( F.K.)
           diagramstar
    11:00 
    0
    0
    Assens FC
    - : -
    0
    0
    Hårslev
           diagramstar
    13:30 
    0
    0
    B 1913
    - : -
    0
    0
    BBB
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Fyn Serie 2 Pulje 4opener
    11:00Fin.
    0
    0
    Tårup IF I
    4 : 2
    0
    0
    Højby S & G
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Sjælland Serie 2 Pulje 2opener
    11:00Fin.
    0
    0
    Brøndby Strand IK
    6 : 1
    0
    0
    BSF I
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Sjællandsserien Pulje 1opener
    11:00Fin.
    0
    0
    Brøndby II
    0 : 1
    0
    0
    Snekkersten IF
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jyllandsserien 1 Pulje 2 Springopener
    11:00Fin.
    0
    0
    Agerbæk SF/Starup IF
    2 : 1
    0
    0
    IF Lyseng II
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    FC Sønderborg
    5 : 1
    0
    0
    Søften GF
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jyllandsserien 2 Pulje 3 Springopener
    11:00Fin.
    0
    0
    VSK Aarhus
    1 : 1
    0
    0
    Aalborg Chang
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Serie 1 Pulje 10 Springopener
    11:00Fin.
    0
    0
    SUB Sønderborg Inter
    1 : 2
    0
    0
    Aabenraa BK
           diagramstar
    15:00Fin.
    0
    0
    Horsens fS
    3 : 3
    0
    0
    Egen UI
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Serie 2 Pulje 16 Springopener
    11:00Fin.
    0
    0
    Fårvang IF
    6 : 4
    0
    0
    Kolt/Hasselager IF
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Serie 2 Pulje 22 Springopener
    11:00 
    0
    0
    Ravsted UI
    - : -
    0
    0
    Tjæreborg IF
           diagramstar
    11:30Fin.
    0
    0
    Bov IF
    3 : 2
    0
    0
    Haderslev FK (2)
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Serie 3 Pulje 41 Springopener
    11:00Fin.
    0
    0
    EIF/NSG
    2 : 1
    0
    0
    FC Hornstrup
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Serie 3 Pulje 42 Springopener
    11:00Fin.
    0
    0
    Stensballe IK
    2 : 3
    0
    0
    Juelsminde IF/SS Skjold
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Lolland-Falsterserien Relegationopener
    11:00Fin.
    0
    0
    Nykøbing FC II
    6 : 0
    0
    0
    Horbelev
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Sjælland Serie 1 Pulje 1opener
    11:30Fin.
    0
    0
    Hundested IK
    2 : 0
    0
    0
    AB II
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jyllandsserien 2 Pulje 4 Springopener
    11:30Fin.
    0
    0
    Ringkøbing IF
    0 : 0
    0
    0
    FC Skanderborg
           diagramstar
  • Denmark >> NordicBet Ligaopener
    11:45Fin.
    0
    0
    Fremad Amager
    3 : 4
    0
    0
    Silkeborg
           diagramstar
    11:45Fin.
    0
    0
    Hvidovre
    0 : 1
    0
    0
    Viborg
           diagramstar
    11:45Fin.
    0
    0
    Lyngby
    2 : 0
    0
    0
    Næstved
           diagramstar
    11:45Fin.
    0
    0
    FC Roskilde
    3 : 2
    0
    0
    FC Fredericia
           diagramstar
    11:45Fin.
    0
    0
    Nykøbing FC
    3 : 3
    0
    0
    FC Helsingør
           diagramstar
    11:45Fin.
    0
    0
    Thisted FC
    2 : 3
    0
    0
    HB Køge
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Damer Vest Pulje 271 Springopener
    12:00Fin.
    0
    0
    Vejgaard B dam. W
    2 : 2
    0
    0
    Romalt IF dam. W
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    Ringkøbing IF dam. W
    - : -
    0
    0
    Kjellerup Frederiks Q dam. W
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Serie 3 Pulje 26 Springopener
    12:00Fin.
    0
    0
    Vejgaard B II
    1 : 4
    0
    0
    Aalborg Freja I
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Serie 3 Pulje 37 Springopener
    12:00Fin.
    0
    0
    Team Leo IF
    1 : 1
    0
    0
    Aarhus Fremad (2)
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Serie 3 Pulje 44 Springopener
    12:00Fin.
    0
    0
    Jerne IF
    3 : 1
    0
    0
    Vorbasse/Hejnsvig
           diagramstar
    17:00 
    0
    0
    Agerbæk SF/Starup IF II
    - : -
    0
    0
    Andrup IF
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Serie 3 Pulje 46 Springopener
    12:00Fin.
    0
    0
    Sønderborg Fremad
    2 : 2
    0
    0
    Lundtoft IF (2)
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    0
    Gråsten B
    6 : 0
    0
    0
    Vedsted UF
           diagramstar
  • Denmark >> 2. Division Qualificationopener
    12:00Fin.
    0
    0
    FC Sydvest 05 Tønder
    5 : 0
    0
    0
    Marienlyst
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    Slagelse
    1 : 1
    0
    0
    Avarta
           diagramstar
  • Denmark >> 3F Ligaen - Playoutsopener
    12:30Fin.
    0
    0
    Farum BK dam.
    6 : 0
    0
    0
    Vildbjerg dam.
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Fyn Albaniserienopener
    12:45 
    0
    0
    Marstal/Rise
    - : -
    0
    0
    Flemløse/Hårby
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Serie 1 Pulje 8 Springopener
    12:45Fin.
    0
    0
    Brabrand IF
    1 : 2
    0
    0
    ASA, Aarhus
           diagramstar
  • Denmark >> 1. Division Damer Pulje 2 - Playoffsopener
    13:00Fin.
    0
    0
    Vejle dam. W
    0 : 2
    0
    0
    IF Lyseng dam. W
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Damer Vest Pulje 272 Springopener
    13:00 
    0
    0
    Odense Q I dam. W
    - : -
    0
    0
    Hatting/Torsted/Stensballe IK dam. W
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    Oure Fodbold Akademi dam. W
    - : -
    0
    0
    Dybbøl IU dam. W
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Serie 3 Pulje 43 Springopener
    13:00Fin.
    0
    0
    Erritsø GIF
    1 : 2
    0
    0
    Vinding SF
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Serie 3 Pulje 45 Springopener
    13:00 
    0
    0
    Bylderup/B
    - : -
    0
    0
    Højer/Visby
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    Vamdrup IF
    2 : 6
    0
    0
    Tønder SF
           diagramstar
  • Denmark >> 2. Division Promotionopener
    13:00Fin.
    0
    0
    AB
    1 : 2
    0
    0
    Brabrand
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Serie 3 Pulje 33 Springopener
    14:00Fin.
    0
    0
    Skovlund IF
    2 : 4
    0
    0
    Blåbjerg BK
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Serie 3 Pulje 32 Springopener
    16:00 
    0
    0
    Måbjerg IF
    - : -
    0
    0
    Karup/Kølvrå 07
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Serie 2 Pulje 13 Springopener
    16:30 
    0
    0
    Hornum IF
    - : -
    0
    0
    Sønderup/Suldrup IK Frem
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Serie 3 Pulje 30 Springopener
    17:00 
    0
    0
    Lemvig GF
    - : -
    0
    0
    Koldby/Hørdum IF
           diagramstar
  • El Salvador >> Primera División - Clausura Playoffsopener
    21:15 
    0
    0
    Alianza FC
    - : -
    0
    0
    Municipal Limeño
           diagramstar
  • England >> County Championship Division Twoopener
    10:00 
    0
    0
    Derbyshire Falcons
    253 : 0
    0
    0
    Glamorgan
           diagramstar
  • England >> FA Trophyopener
    15:15Fin.
    0
    0
    AFC Fylde
    1 : 0
    0
    0
    Leyton Orient
           diagramstar
  • Estonia >> Meistriliigaopener
    12:00Fin.
    1
    4
    FC Maardu
    0 : 0
    0
    0
    JK Tallinna Kalev
           diagramstar
  • Faroe Islands >> Meistaradeildinopener
    14:00Fin.
    0
    0
    HB Tórshavn
    4 : 1
    0
    0
    KÍ Klaksvík
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    0
    EB/Streymur
    1 : 8
    0
    0
    NSÍ Runavík
           diagramstar
    16:00Fin.
    1
    0
    AB Argir
    2 : 2
    0
    2
    TB/FCS/Royn
           diagramstar
  • Finland >> Kolmonen - Ita-& Keski-Suomiopener
    10:00Fin.
    0
    0
    FC Blackbird
    4 : 0
    0
    0
    Kurkimaen Kisa
           diagramstar
  • Finland >> Kolmonen - Pohjois-Suomiopener
    11:00 
    0
    0
    PS Kemi Akatemia
    - : -
    0
    0
    AC Oulu Akatemia
           diagramstar
  • Finland >> Kolmonen - Kaakkois-Suomiopener
    12:00Fin.
    0
    0
    Union Plaani
    3 : 1
    0
    0
    HaPK
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    PeKa
    2 : 0
    0
    0
    SiU
           diagramstar
  • Finland >> Kolmonen - Turku&Ahvenanmaaopener
    13:00Fin.
    0
    0
    TOVE
    2 : 0
    0
    0
    PaiHa
           diagramstar
  • Finland >> Kakkonen - Group Aopener
    15:30Fin.
    0
    1
    PEPO
    2 : 2
    0
    0
    NJS
           diagramstar
    15:30Fin.
    0
    1
    Mikkeli Palloilijat
    4 : 0
    0
    2
    FC Kiffen
           diagramstar
  • Finland >> Kakkonen - Group Bopener
    15:30Fin.
    0
    0
    FC Honka/Akatemia
    1 : 3
    0
    0
    Gnistan
           diagramstar
  • Finland >> Kakkonen - Group Copener
    15:30Fin.
    0
    0
    GBK
    6 : 0
    0
    0
    VPS-j Akatemia
           diagramstar
  • Finland >> Kolmonen - Keski-Pohjanmaa&Vaasaopener
    15:30Fin.
    0
    0
    Närpes Kraft
    5 : 0
    0
    0
    NIK
           diagramstar
  • Georgia >> Erovnuli Ligaopener
    13:00Fin.
    0
    0
    FC Sioni Bolnisi
    0 : 5
    0
    0
    FC Chikhura Sachkhere
           diagramstar
    15:00Fin.
    0
    2
    Lokomotiv Tbilisi
    1 : 0
    0
    1
    FC Dila Gori
           diagramstar
    17:00Fin.
    0
    0
    FC Dinamo Batumi
    2 : 0
    0
    1
    FC WIT Georgia Tbilisi
           diagramstar
  • Germany >> Bremen-Ligaopener
    09:30Fin.
    0
    0
    TUS Schwachhausen
    5 : 1
    0
    0
    Habenhauser FV
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    SFL Bremerhaven
    5 : 2
    0
    0
    KSV Vatan Sport
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    OSC Bremerhaven
    5 : 2
    0
    0
    ESC Geestemünde
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    BSC Hastedt
    3 : 3
    0
    0
    Bremer TS Neustadt
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    Leher TS
    - : -
    0
    0
    SG Aumund-Vegesack
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    Blumenthaler SV
    0 : 4
    0
    0
    FC Oberneuland
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    SC Borgfeld 1981
    2 : 3
    0
    0
    Brinkumer SV
           diagramstar
  • Germany >> Regional Liga Westopener
    12:00Fin.
    0
    0
    Wuppertaler SV
    2 : 4
    0
    0
    1. FC Köln Am.
           diagramstar
  • Germany >> NOFV-Oberliga Nordopener
    12:00Fin.
    0
    0
    SV Altlüdersdorf
    4 : 1
    0
    0
    FC Strausberg
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    F.C. Hansa Rostock II
    6 : 1
    0
    0
    TSG Neustrelitz
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    FC Hertha 03 Zehlendorf
    4 : 1
    0
    0
    CFC Hertha 06
           diagramstar
    12:30Fin.
    0
    0
    SpVg Blau-Weiß 90 Berlin
    4 : 2
    0
    0
    Greifswalder FC 04 e.V.
           diagramstar
  • Germany >> NOFV-Oberliga Südopener
    12:00Fin.
    0
    0
    FC Einheit Rudolstadt
    1 : 1
    0
    0
    FC Carl Zeiss Jena II
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    VfL 05 Hohenstein-Ernstthal
    2 : 3
    0
    0
    VfB 1921 Krieschow
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    FC International Leipzig
    0 : 2
    0
    0
    BSG Chemie Leipzig
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    BSG Wismut Gera
    0 : 3
    0
    0
    VFC Plauen
           diagramstar
  • Germany >> Regional Liga Nordopener
    12:00Fin.
    0
    0
    VfB Oldenburg
    3 : 4
    0
    0
    SC Weiche Flensburg 08
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    SSV Jeddeloh
    3 : 3
    0
    0
    SV Drochtersen/Assel
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    USI Lupo-Martini Wolfsburg
    1 : 2
    0
    0
    Lüneburger SK Hansa
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    FC St. Pauli Am.
    2 : 3
    0
    0
    TSV Havelse
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    1.FC Germania Egestorf-Langreder
    1 : 3
    0
    0
    FC Eintracht Norderstedt
           diagramstar
  • Germany >> Oberliga Niederrheinopener
    13:00Fin.
    0
    0
    Sportfreunde Baumberg
    4 : 2
    0
    0
    1. FC Bocholt
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    Ratinger Spvg Germania 04/​19
    3 : 2
    0
    0
    VfB 03 Hilden
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    VFB Homberg
    9 : 1
    0
    0
    VfB Speldorf
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    FC Kleve
    4 : 2
    0
    0
    TSV Meerbusch
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    ETB Schwarz-Weiß Essen
    0 : 2
    0
    0
    TuRU Düsseldorf
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    SC Union Nettetal
    - : -
    0
    0
    SC Velbert 2004
           diagramstar
    13:30Fin.
    0
    0
    SC Düsseldorf-West
    4 : 1
    0
    0
    SpVg Schonnebeck 1910
           diagramstar
    13:30Fin.
    0
    0
    FSV Duisburg 1989
    3 : 5
    0
    0
    FC Monheim
           diagramstar
  • Germany >> Mittelrheinligaopener
    13:00Fin.
    0
    0
    Borussia Freialdenhoven
    1 : 2
    0
    0
    SV Deutz 05
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    SV Breinig
    2 : 3
    0
    0
    Siegburger SV 04
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    FC Hennef 05
    4 : 1
    0
    0
    VfL 08 Vichttal
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    VfL Alfter
    1 : 6
    0
    0
    1. FC Düren
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    FC Hürth
    1 : 2
    0
    0
    SV Bergisch Gladbach 09
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    Viktoria Arnoldsweiler
    3 : 0
    0
    0
    SSV Merten
           diagramstar
    13:15 
    0
    0
    FC BW Friesdorf
    - : -
    0
    0
    TSC Euskirchen
           diagramstar
  • Germany >> Oberliga Westfalenopener
    13:00Fin.
    0
    0
    TuS Erndtebrück
    2 : 0
    0
    0
    1. FC Gievenbeck
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    FC Eintracht Rheine
    3 : 2
    0
    0
    SC Westfalia Herne
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    SC Paderborn 07 II
    0 : 0
    0
    0
    ASC 09 Dortmund
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    FC Schalke 04 Am.
    3 : 0
    0
    0
    SV Westfalia Rhynern
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    TuS Haltern
    1 : 0
    0
    0
    Rot Weiss Ahlen
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    TuS Ennepetal
    1 : 3
    0
    0
    FC Gütersloh
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    Hammer SpVg
    3 : 0
    0
    0
    Holzwickeder Sport Club
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    FC Brünninghausen
    0 : 0
    0
    0
    Sportfreunde Siegen
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    TSG Sprockhövel
    4 : 2
    0
    0
    SV Schermbeck 1912
           diagramstar
  • Germany >> Hessenligaopener
    13:00Fin.
    0
    0
    VFB Ginsheim
    5 : 2
    0
    0
    Hünfelder SV
           diagramstar
  • Germany >> 2.Bundesligaopener
    13:30Fin.
    0
    0
    Hamburger SV
    3 : 0
    0
    1
    MSV Duisburg
           diagramstar
    13:30Fin.
    0
    0
    DSC Arminia Bielefeld
    1 : 0
    0
    1
    Holstein Kiel
           diagramstar
    13:30Fin.
    0
    3
    SSV Jahn Regensburg
    2 : 2
    0
    2
    SV Sandhausen
           diagramstar
    13:30Fin.
    0
    3
    VfL Bochum 1848
    2 : 2
    1
    1
    1. FC Union Berlin
           diagramstar
    13:30Fin.
    0
    2
    SV Darmstadt 98
    1 : 0
    0
    1
    Erzgebirge Aue
           diagramstar
    13:30Fin.
    0
    1
    1. FC Heidenheim 1846
    4 : 2
    1
    1
    FC Ingolstadt 04
           diagramstar
    13:30Fin.
    0
    0
    Dynamo Dresden
    3 : 1
    0
    0
    SC Paderborn 07
           diagramstar
    13:30Fin.
    0
    4
    SpVgg Greuther Fürth
    2 : 1
    1
    1
    FC St. Pauli
           diagramstar
    13:30Fin.
    0
    1
    1. FC Magdeburg
    1 : 1
    0
    2
    1. FC Köln
           diagramstar
  • Greece >> Super League - Promotion Playoffsopener
    18:30HT 
    0
    0
    Platanias
    0 : 0
    0
    0
    OFI
           diagramstar
  • Hong Kong >> Hong Kong Premier Leagueopener
    06:30Fin.
    0
    1
    Eastern AA
    2 : 0
    1
    0
    Kitchee
           diagramstar
    06:30Fin.
    1
    2
    Lee Man Warriors F.C.
    0 : 1
    0
    3
    Hoi King SA
           diagramstar
    06:30Fin.
    0
    2
    Hong Kong Pegasus
    2 : 3
    0
    1
    R&F (H K) F.C.
           diagramstar
    06:30Fin.
    0
    4
    Southern District
    1 : 7
    0
    2
    Yuen Long
           diagramstar
    06:30Fin.
    0
    0
    Wofoo Tai Po
    3 : 1
    0
    1
    Dreams Sports Club
           diagramstar
  • Hungary >> Liga NB1opener
    15:00Fin.
    0
    0
    Debreceni VSC
    4 : 1
    0
    3
    Paksi SE
           diagramstar
    15:00Fin.
    0
    0
    Diósgyöri VTK
    3 : 0
    1
    0
    Újpest FC
           diagramstar
    15:00Fin.
    0
    2
    Szombathelyi Haladás
    1 : 1
    0
    2
    MOL Vidi FC
           diagramstar
    15:00Fin.
    0
    3
    Kisvarda FC
    2 : 1
    0
    3
    Mezökövesdi Zsóry
           diagramstar
    15:00Fin.
    1
    5
    MTK Budapest
    1 : 4
    0
    1
    Honvéd
           diagramstar
    15:00Fin.
    0
    2
    Puskás Akadémia
    1 : 1
    0
    3
    Ferencváros
           diagramstar
  • Iceland >> Pepsi Deildinopener
    16:00Fin.
    1
    2
    IBV
    1 : 1
    0
    1
    Vikingur R.
           diagramstar
    17:00Fin.
    0
    2
    Stjarnan
    0 : 2
    0
    1
    KA
           diagramstar
    19:158' 
    0
    0
    Breidablik
    0 : 0
    0
    0
    ÍA Akranes
           diagramstar
  • International >> One Day International Seriesopener
    09:45 
    0
    0
    Ireland
    69 : 0
    0
    0
    Afghanistan
           diagramstar
    10:00 
    0
    0
    England
    351 : 297
    0
    0
    Pakistan
           diagramstar
  • International >> European Under-17 Championship - Finalopener
    15:30Fin.
    0
    3
    Netherlands U17
    4 : 2
    0
    3
    Italy U17
           diagramstar
  • International >> CAF Confed. Cup - Finalopener
    22:00 
    0
    0
    Renaissance de Berkane
    - : -
    0
    0
    Zamalek SC
           diagramstar
  • Israel >> Premier League - Championship Groupopener
    17:3090+ 
    0
    0
    Hapoel Be'er Sheva
    1 : 0
    0
    0
    Hapoel Eran Hadera
           diagramstar
    17:3090' 
    0
    0
    Maccabi Haifa
    1 : 1
    0
    0
    Maccabi Tel Aviv
           diagramstar
    17:3090+ 
    0
    0
    Maccabi Netanya
    0 : 2
    0
    0
    Bnei Yehuda
           diagramstar
  • Italy >> Campionato Primavera 1opener
    08:00Fin.
    0
    3
    Torino U19
    1 : 3
    0
    4
    Sassuolo U19
           diagramstar
    10:00Fin.
    0
    1
    Atalanta U19
    2 : 1
    0
    1
    Inter U19
           diagramstar
  • Italy >> Serie Aopener
    10:30Fin.
    1
    2
    Chievo
    0 : 0
    0
    0
    Sampdoria
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    1
    Empoli
    4 : 1
    0
    1
    Torino
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    Parma
    1 : 0
    0
    1
    Fiorentina
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    1
    AC Milan
    2 : 0
    0
    0
    Frosinone
           diagramstar
    18:30HT 
    0
    0
    Juventus
    0 : 1
    0
    0
    Atalanta
           diagramstar
    18:30HT 
    0
    0
    Napoli
    1 : 0
    0
    0
    Inter
           diagramstar
  • Italy >> Lega Pro - Playoffsopener
    13:30Fin.
    0
    2
    Carrarese
    2 : 2
    0
    1
    Pisa
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    Monza
    1 : 3
    0
    4
    Imolese
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    1
    Arezzo
    3 : 0
    0
    0
    Viterbese Castrense
           diagramstar
    16:30Fin.
    0
    1
    Potenza
    1 : 1
    0
    1
    Catania
           diagramstar
    18:0061' 
    0
    0
    FeralpiSalò
    1 : 0
    0
    0
    Catanzaro
           diagramstar
  • Italy >> Lega Pro - Group B Playoutsopener
    14:00Fin.
    0
    0
    Virtus Verona
    1 : 0
    0
    0
    Rimini
           diagramstar
  • Italy >> Serie B - Playoutsopener
    16:00 
    0
    0
    Salernitana
    - : -
    0
    0
    Venezia
           diagramstar
  • Japan >> J-League Division 3opener
    04:00Fin.
    0
    0
    Vanraure Hachinohe
    0 : 1
    0
    0
    Azul Claro Numazu
           diagramstar
    04:00Fin.
    0
    0
    Grulla Morioka
    1 : 3
    0
    0
    Cerezo Osaka U23
           diagramstar
    04:00Fin.
    0
    0
    Blaublitz Akita
    0 : 0
    0
    0
    F.C. Tokyo U23
           diagramstar
    04:00Fin.
    0
    0
    Fukushima United
    1 : 2
    0
    0
    Nagano Parceiro
           diagramstar
    04:00Fin.
    0
    0
    Yokohama S&CC
    1 : 3
    0
    0
    SC Sagamihara
           diagramstar
    04:00Fin.
    0
    0
    Kamatamare Sanuki
    1 : 1
    0
    0
    Giravanz Kitakyushu
           diagramstar
    10:00Fin.
    0
    0
    Roasso Kumamoto
    3 : 2
    0
    0
    Gainare Tottori
           diagramstar
  • Japan >> J-League Division 2opener
    05:00Fin.
    0
    1
    Zweigen Kanazawa
    0 : 1
    0
    1
    V-Varen Nagasaki
           diagramstar
    05:00Fin.
    0
    2
    Mito Hollyhock
    0 : 0
    0
    1
    Kashiwa Reysol
           diagramstar
    05:00Fin.
    0
    0
    Yamaguchi FC
    2 : 3
    0
    1
    Tokyo Verdy
           diagramstar
    05:00Fin.
    1
    1
    Tokushima Vortis
    1 : 1
    0
    1
    Montedio Yamagata
           diagramstar
    07:00Fin.
    0
    2
    Jef United Chiba
    5 : 1
    0
    1
    FC Gifu
           diagramstar
    07:00Fin.
    0
    1
    Machida Zelvia
    2 : 2
    0
    1
    Kyoto Sanga FC
           diagramstar
    08:00Fin.
    0
    1
    Fagiano Okayama
    1 : 0
    0
    1
    FC Ryukyu
           diagramstar
  • Kazakhstan >> Premier Leagueopener
    13:00Fin.
    0
    0
    Astana
    1 : 2
    0
    0
    FC Shakhter Karagandy
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    FC Kairat Almaty
    2 : 1
    0
    0
    Irtysh Pavlodar
           diagramstar
  • Latvia >> Latvian First Leagueopener
    12:00Fin.
    0
    0
    New Project
    1 : 1
    0
    0
    Rēzeknes FA
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    FK Tukums 2000 TSS
    3 : 0
    0
    0
    FK Auda
           diagramstar
  • Luxembourg >> BGL Ligueopener
    14:00Fin.
    0
    0
    Fola Esch
    2 : 5
    0
    0
    Jeunesse Esch
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    0
    US Mondorf-les-Bains
    0 : 0
    0
    0
    Differdange 03
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    0
    F91 Dudelange
    5 : 3
    0
    0
    Hamm Benfica
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    0
    UNA Strassen
    2 : 4
    0
    0
    Hostert
           diagramstar
    14:00 
    0
    0
    Pétange
    - : -
    0
    0
    FC Victoria Rosport
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    0
    Progrès Niedercorn
    3 : 0
    0
    0
    Rumelange
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    0
    Racing Union
    0 : 3
    0
    0
    Etzella Ettelbrück
           diagramstar
  • Macedonia >> First Leagueopener
    14:30Fin.
    0
    1
    FK Belasica GC
    0 : 1
    0
    1
    Rabotnicki
           diagramstar
    14:30Fin.
    0
    3
    Makedonija GjP
    2 : 0
    0
    1
    Sileks
           diagramstar
    14:30Fin.
    0
    0
    Shkupi
    2 : 2
    0
    0
    Renova
           diagramstar
    14:30Fin.
    0
    0
    Vardar
    6 : 0
    0
    0
    Pobeda
           diagramstar
    14:30Fin.
    0
    0
    Shkendija
    4 : 1
    0
    0
    Akademija Pandev
           diagramstar
  • Malaysia >> Super Leagueopener
    14:00Fin.
    0
    0
    Pahang
    0 : 0
    0
    0
    Perak
           diagramstar
  • Mexico >> Liga MX - Clausura Playoffsopener
    00:00Fin.
    0
    0
    Tigres UANL
    1 : 0
    0
    3
    Monterrey
           diagramstar
  • Moldavia >> National Divisionopener
    14:00Fin.
    0
    0
    CSF Speranta Nisporeni
    1 : 0
    0
    0
    FC Zimbru Chisinau
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    FC Petrocub Hîncești
    1 : 1
    0
    0
    FC Milsami Orhei
           diagramstar
  • Morocco >> Botola Proopener
    22:00Fin.
    0
    0
    Difaâ d'El Jadida
    1 : 1
    0
    0
    Hassania d'Agadir
           diagramstar
  • netherlands >> Keuken Kampioen Divisie - Playoffsopener
    10:15Fin.
    0
    1
    Go Ahead Eagles
    2 : 2
    0
    4
    FC Den Bosch
           diagramstar
    12:30Fin.
    0
    1
    RKC Waalwijk
    2 : 1
    0
    1
    Excelsior
           diagramstar
    14:45Fin.
    0
    0
    FC Oss
    0 : 2
    0
    2
    Sparta Rotterdam
           diagramstar
    18:0064' 
    0
    0
    SC Cambuur
    1 : 1
    0
    0
    De Graafschap
           diagramstar
  • netherlands >> Derde Divisie Zondagopener
    12:00Fin.
    0
    0
    Quick '20
    1 : 0
    0
    0
    EVV
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    ADO'20
    0 : 1
    0
    0
    v.v OJC Rosmalen
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    USV Hercules
    2 : 4
    0
    0
    HV & CV Quick
           diagramstar
    12:00 
    0
    0
    HBS
    - : -
    0
    0
    VV Goes
           diagramstar
    12:00 
    0
    0
    RKVV Westlandia
    - : -
    0
    0
    HSC'21
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    UNA
    1 : 4
    0
    0
    Blauw Geel'38
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    JVC Cuijk
    0 : 4
    0
    0
    VV TEC
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    Jong FC Volendam
    3 : 0
    0
    0
    OFC Oostzaan
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    Oss '20
    1 : 2
    0
    0
    VV Dongen
           diagramstar
  • Norway >> Toppserienopener
    10:00Fin.
    0
    0
    Kolbotn W
    0 : 0
    0
    0
    Klepp W
           diagramstar
    12:30Fin.
    0
    0
    Sandviken W
    1 : 3
    0
    0
    LSK W
           diagramstar
    15:00Fin.
    0
    0
    Røa W
    2 : 2
    0
    0
    Avaldsnes W
           diagramstar
  • Norway >> 1. Divisjon Kvinneropener
    10:00Fin.
    0
    0
    Amazon Grimstad W
    2 : 0
    0
    0
    Medkila W
           diagramstar
    11:00 
    0
    0
    Snøgg Fotball W
    - : -
    0
    0
    Kaupanger W
           diagramstar
    12:00 
    0
    0
    Åsane Fotball W
    - : -
    0
    0
    Linderud-Grei W
           diagramstar
    13:30Fin.
    0
    0
    Byåsen KF W
    2 : 3
    0
    0
    Fløya W
           diagramstar
    15:00 
    0
    0
    Nanset IF W
    - : -
    0
    0
    Grand Bodø W
           diagramstar
  • Norway >> 3. Division - 6opener
    11:00Fin.
    0
    0
    Skjervøy
    2 : 1
    0
    0
    Hønefoss
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    0
    Leknes
    2 : 2
    0
    0
    Skjetten
           diagramstar
    15:00Fin.
    0
    0
    Gjelleråsen
    3 : 1
    0
    0
    Tromsø 2
           diagramstar
  • Norway >> 5. Div. - Nordland 1opener
    11:00Fin.
    0
    0
    Olderskog
    4 : 3
    0
    0
    Innstrandens 2
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    Fauske/Sprint 2
    1 : 1
    0
    0
    Rana FK 2
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    Røst
    1 : 1
    0
    0
    Bossmo/Ytt.
           diagramstar
  • Norway >> 2. Div Kvinner AVD 07 - Nordlandopener
    11:00 
    0
    0
    Sandnessjøen IL W
    - : -
    0
    0
    Grand Bodø 2 W
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    Innstrandens 2 W
    - : -
    0
    0
    Bossmo/Ytt. W
           diagramstar
  • Norway >> 2. Division - 2opener
    11:00Fin.
    0
    1
    Fram Larvik
    6 : 1
    0
    2
    Senja
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    1
    Bærum
    3 : 1
    0
    7
    Alta
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    0
    Mjølner
    1 : 3
    0
    0
    Kjelsås
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    Grorud
    3 : 0
    0
    1
    Oppsal
           diagramstar
  • Norway >> 3. Division - 1opener
    12:00Fin.
    0
    0
    Rommen
    1 : 3
    0
    0
    Spjelkavik
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    Eidsvold TF
    3 : 0
    0
    0
    Herd
           diagramstar
    15:30Fin.
    0
    0
    Træff
    2 : 1
    0
    0
    Nordstrand
           diagramstar
  • Norway >> 3. Division - 5opener
    12:00Fin.
    0
    0
    Kongsvinger 2
    1 : 2
    0
    0
    Raufoss 2
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    Kolstad
    2 : 1
    0
    0
    Ranheim 2
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    Melhus
    1 : 1
    0
    0
    Tiller
           diagramstar
  • Norway >> 2. Div Kvinner AVD 04 - Hordalandopener
    12:00 
    0
    0
    Haugar W
    - : -
    0
    0
    Stord W
           diagramstar
    12:00 
    0
    0
    Voss W
    - : -
    0
    0
    Fyllingsdalen W
           diagramstar
    12:00 
    0
    0
    Bryne W
    - : -
    0
    0
    Arna-Bjørnar 2 W
           diagramstar
    12:00 
    0
    0
    Vestsiden-Askøy W
    - : -
    0
    0
    Viking KVI W
           diagramstar
    15:00 
    0
    0
    Haugar W
    - : -
    0
    0
    Stord W
           diagramstar
  • Norway >> 4. Div. - 21 Trøndelag 1opener
    12:00 
    0
    0
    Levanger 2
    - : -
    0
    0
    Stjørdals-Blink 2
           diagramstar
    12:00 
    0
    0
    Nardo 2
    - : -
    0
    0
    Fram Skatval 1892
           diagramstar
  • Norway >> 4. Div. - 26 Finnmarkopener
    12:00Fin.
    0
    0
    Sørøy Glimt
    1 : 0
    0
    0
    Indrefjord
           diagramstar
  • Norway >> 5. Div. - Trøndelag 3opener
    12:00Fin.
    0
    0
    Leik
    0 : 7
    0
    0
    Utleira IL
           diagramstar
  • Norway >> 5. Div. - Tromsopener
    12:00Fin.
    0
    0
    Nordreisa
    6 : 3
    0
    0
    Skarp 2
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    IL Vårsol
    0 : 2
    0
    0
    Valhall
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    Varden FK
    4 : 1
    0
    0
    Ulfstind
           diagramstar
  • Norway >> 5. Div. - Finnmark Østopener
    12:00Fin.
    0
    0
    Norild 3
    0 : 2
    0
    0
    Bjørnevatn 2
           diagramstar
  • Norway >> 2. Div Kvinner AVD 08 - Hålogalandopener
    12:00Fin.
    0
    0
    Harstad W
    2 : 8
    0
    0
    Sortland W
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    Ballstad W
    2 : 3
    0
    0
    Svolvær W
           diagramstar
  • Norway >> 2. Div Kvinner AVD 09 - Finnmarkopener
    12:30 
    0
    0
    Porsanger IL W
    - : -
    0
    0
    Tromsø IL W
           diagramstar
  • Norway >> 3. Division - 4opener
    13:00Fin.
    0
    0
    Vestfossen
    2 : 0
    0
    0
    Brann 2
           diagramstar
  • Norway >> 4. Div. - 1 Østfoldopener
    13:00 
    0
    0
    Kvik Halden 2
    - : -
    0
    0
    Rakkestad
           diagramstar
  • Norway >> 4. Div. - 2 Akershusopener
    13:00Fin.
    0
    0
    Funnefoss/Vormsund
    2 : 1
    0
    0
    Aurskog-Høland
           diagramstar
    15:00Fin.
    0
    0
    Raumnes & Årnes
    4 : 3
    0
    0
    Fjellhamar
           diagramstar
  • Norway >> 4. Div. - 6 Indre Østland 1opener
    13:00Fin.
    0
    0
    Brumunddal 2
    2 : 2
    0
    0
    MBK Domkirkeodden
           diagramstar
  • Norway >> 5. Div. - Buskerud 1opener
    13:00Fin.
    0
    0
    Slemmestad
    6 : 2
    0
    0
    Geilo /HFK 2
           diagramstar
  • Norway >> 4. Div. - 7 Indre Østland 2opener
    13:00Fin.
    0
    0
    Gjøvik-Lyn 2
    0 : 5
    0
    0
    Trysil
           diagramstar
  • Norway >> 4. Div. - 9 Buskerudopener
    13:00Fin.
    0
    0
    Huringen
    3 : 3
    0
    0
    Svelvik
           diagramstar
  • Norway >> 4. Div. - 12 Agderopener
    13:00Fin.
    0
    0
    Arendal 2
    6 : 2
    0
    0
    Vigør
           diagramstar
  • Norway >> 4. Div. - 10 Vestfoldopener
    13:00Fin.
    0
    0
    Ørn Horten 2
    3 : 0
    0
    0
    Stokke
           diagramstar
  • Norway >> 2. Div Kvinner AVD 01 - Indre Østlandopener
    13:00Fin.
    0
    0
    Vålerenga 2 W
    1 : 2
    0
    0
    Fart 2 W
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    Stabæk 2 W
    0 : 2
    0
    0
    Frigg W
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    Lyn 2 W
    - : -
    0
    0
    Sarpsborg 08 W
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    Ullensaker/Kisa W
    - : -
    0
    0
    Ottestad W
           diagramstar
    16:00 
    0
    0
    Høybr/Stovn W
    - : -
    0
    0
    Drøbak/Frogn W
           diagramstar
  • Norway >> 2. Div Kvinner AVD 02 (SØR) - Vestfoldopener
    13:00 
    0
    0
    Eik Tønsberg W
    - : -
    0
    0
    Øvrevoll Hosle 2 W
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    Lier IL W
    - : -
    0
    0
    Sandefjord KVI W
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    LSK 2 W
    4 : 1
    0
    0
    IK Gimletroll W
           diagramstar
  • Norway >> 4. Div. - 17 Hordaland 2opener
    13:00 
    0
    0
    Norges Handelshøgskoles
    - : -
    0
    0
    Os 2
           diagramstar
  • Norway >> 4. Div. - 20 Nordmøre og Romsdalopener
    13:00Fin.
    0
    0
    Averøykameratene
    0 : 3
    0
    0
    Eide/Omegn
           diagramstar
  • Norway >> 5. Div. - Hordaland 2opener
    13:00Fin.
    0
    0
    Vaksdal
    3 : 1
    0
    0
    Vadmyra
           diagramstar
    17:00 
    0
    0
    BI Bergen
    - : -
    0
    0
    Fana 2
           diagramstar
  • Norway >> 5. Div. - Hordaland 3opener
    13:00Fin.
    0
    0
    Gneist 2
    0 : 2
    0
    0
    Austrheim IL
           diagramstar
    15:00Fin.
    0
    0
    Voss
    7 : 2
    0
    0
    Radøy/Manger
           diagramstar
    16:00 
    0
    0
    Smørås 2
    - : -
    0
    0
    Norheimsund
           diagramstar
    16:00 
    0
    0
    Kvernbit
    - : -
    0
    0
    Varegg 2
           diagramstar
  • Norway >> 5. Div. - Nordmøre og Romsdalopener
    13:00Fin.
    0
    0
    Gossen
    1 : 5
    0
    0
    Smøla IL
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    Hjelset-Kleive
    6 : 0
    0
    0
    Skåla IL
           diagramstar
  • Norway >> 5. Div. - Telemarkopener
    13:00Fin.
    0
    0
    Skarphedin 2
    1 : 4
    0
    0
    Skiens Grane
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    Skade
    3 : 4
    0
    0
    Snøgg
           diagramstar
  • Norway >> 5. Div. - Sogn og Fjordane 1opener
    13:00Fin.
    0
    0
    Førde 2
    0 : 7
    0
    0
    Stryn 2
           diagramstar
    15:00Fin.
    0
    0
    Anga FK
    2 : 2
    0
    0
    Sogndal 3
           diagramstar
  • Norway >> 2. Division - 1opener
    14:00Fin.
    0
    1
    Bryne
    2 : 2
    0
    1
    Byåsen TF
           diagramstar
  • Norway >> 3. Division - 3opener
    14:00Fin.
    0
    0
    Pors Grenland
    2 : 3
    0
    0
    Madla
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    Brodd
    3 : 2
    0
    0
    Storm
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    Viking 2
    0 : 1
    0
    0
    Flint
           diagramstar
  • Norway >> 4. Div. - 16 Hordaland 1opener
    14:00Fin.
    0
    0
    Osterøy
    1 : 1
    0
    0
    Bjarg
           diagramstar
    16:00 
    0
    0
    Loddefjord
    - : -
    0
    0
    Sund
           diagramstar
    18:00 
    0
    0
    Fyllingsdalen 2
    - : -
    0
    0
    Vestsiden-Askøy
           diagramstar
  • Norway >> 4. Div. - 22 Trøndelag 2opener
    14:00Fin.
    0
    0
    KIL/Hemne
    6 : 6
    0
    0
    Røros
           diagramstar
  • Norway >> Eliteserienopener
    16:00Fin.
    0
    1
    Haugesund
    0 : 0
    0
    1
    Kristiansund
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    1
    Lillestrøm
    0 : 3
    0
    0
    Odd BK
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    1
    Rosenborg
    3 : 2
    0
    2
    Mjøndalen
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    4
    Sarpsborg 08
    1 : 3
    0
    2
    Ranheim
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    3
    Strømsgodset
    3 : 1
    0
    0
    Tromsø
           diagramstar
    18:0067' 
    0
    0
    Bodø/Glimt
    1 : 2
    0
    0
    Brann
           diagramstar
  • Norway >> 3. Division - 2opener
    16:00Fin.
    0
    0
    Follo
    3 : 1
    0
    0
    Drøbak/Frogn
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    Lokomotiv Oslo
    2 : 2
    0
    0
    Ready
           diagramstar
  • Norway >> 5. Div. - Hordaland 1opener
    16:00 
    0
    0
    Baune
    - : -
    0
    0
    Sotra 2
           diagramstar
    17:00 
    0
    0
    Minde IL 1915
    - : -
    0
    0
    Åsane 3
           diagramstar
    17:00 
    0
    0
    Askøy FK
    - : -
    0
    0
    Nymark
           diagramstar
  • Norway >> 5. Div. - Trøndelag 2opener
    16:00 
    0
    0
    Lånke
    - : -
    0
    0
    NTNUI 2
           diagramstar
    18:00 
    0
    0
    Kvik 2
    - : -
    0
    0
    Tydal
           diagramstar
  • Norway >> 4. Div. - 23 Nordlandopener
    16:15 
    0
    0
    Brønnøysund
    - : -
    0
    0
    Åga
           diagramstar
  • Panama >> LPF - Clausura Playoffsopener
    23:00 
    0
    0
    Independiente La Chorrera
    - : -
    0
    0
    Árabe Unido
           diagramstar
  • Peru >> Primera División Aperturaopener
    01:00Fin.
    2
    3
    Carlos A. Manucci
    2 : 0
    1
    1
    Sporting Cristal
           diagramstar
    16:15Fin.
    0
    0
    Pirata FC
    0 : 1
    0
    2
    Academia Cantolao
           diagramstar
    18:30HT 
    0
    0
    Universidad San Martín
    0 : 1
    0
    0
    Universidad César Vallejo
           diagramstar
    20:30 
    0
    0
    Alianza Universidad
    - : -
    0
    0
    Alianza Lima
           diagramstar
    21:00 
    0
    0
    Universitario
    - : -
    0
    0
    Deportivo Municipal
           diagramstar
  • Peru >> Segunda Divisiónopener
    18:0064' 
    0
    0
    Atlético Grau
    2 : 0
    0
    0
    Juan Aurich
           diagramstar
    18:0065' 
    0
    0
    Los Caimanes
    1 : 0
    0
    0
    Comerciantes Unidos
           diagramstar
    19:00 
    0
    0
    Unión Huaral
    - : -
    0
    0
    Cultural Santa Rosa
           diagramstar
    20:30 
    0
    0
    Sport Loreto
    - : -
    0
    0
    Santos FC
           diagramstar
    20:30 
    0
    0
    Sport Victoria
    - : -
    0
    0
    Alianza Atlético
           diagramstar
    20:30 
    0
    0
    Cienciano
    - : -
    0
    0
    Deportivo Coopsol
           diagramstar
  • Poland >> 3.division Pomorsko - zachodniopomorska Iopener
    09:00Fin.
    0
    0
    Lechia Tomaszow Mazowiecki
    0 : 1
    0
    0
    MKS Elk
           diagramstar
    10:00Fin.
    0
    0
    MKS Polonia Warszawa
    1 : 3
    0
    0
    Olimpia Zambrow
           diagramstar
    10:00Fin.
    0
    0
    Ursus Warszawa
    4 : 2
    0
    0
    Huragan Morag
           diagramstar
    10:00Fin.
    0
    0
    Legia II Warszawa
    0 : 0
    0
    0
    Victoria Sulejowek
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    0
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    1 : 0
    0
    0
    Znicz Biala Piska
           diagramstar
    15:30Fin.
    0
    0
    Legionovia Legionowo
    2 : 1
    0
    0
    Pelikan Lowicz
           diagramstar
  • Poland >> 3.division Kujawsko - pomorsko - wielkopolska IIopener
    09:00Fin.
    0
    0
    Pogon II Szczecin
    0 : 1
    0
    0
    Jarota Jarocin
           diagramstar
  • Poland >> 2.divisionopener
    11:00Fin.
    0
    3
    Siarka Tarnobrzeg
    2 : 1
    0
    1
    Skra Czestochowa
           diagramstar
    11:00Fin.
    0
    1
    Pogon Siedlce
    1 : 0
    0
    2
    Ruch Chorzow
           diagramstar
    11:00Fin.
    0
    2
    Blekitni Stargard Szczecinski
    0 : 0
    0
    2
    GKS Belchatow
           diagramstar
    11:00Fin.
    0
    2
    Elana Torun
    1 : 2
    0
    1
    Olimpia Elblag
           diagramstar
    11:00Fin.
    0
    0
    Resovia
    1 : 3
    0
    0
    Rozwoj Katowice
           diagramstar
    11:00Fin.
    0
    1
    ROW 1964 Rybnik
    3 : 0
    0
    0
    Znicz Pruszkow
           diagramstar
    11:00Fin.
    0
    3
    Gryf Wejherowo
    1 : 3
    0
    3
    Stal Stalowa Wola
           diagramstar
  • Poland >> 3.division Dolnoslasko - lubuska IIIopener
    11:00Fin.
    0
    0
    Gornik II Zabrze
    1 : 4
    0
    0
    KS Górnik Polkowice
           diagramstar
    15:00 
    0
    0
    Agroplon Gluszyna
    - : -
    0
    0
    Ruch Zdzieszowice
           diagramstar
  • Poland >> Extraligaopener
    13:30 
    0
    0
    Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
    - : -
    0
    0
    Fogo Unia Leszno
           diagramstar
    18:15 
    0
    0
    Betard Sparta Wrocław
    - : -
    0
    0
    Get Well Toruń
           diagramstar
  • Poland >> 3.division Opolsko - Slaska IVopener
    15:00Fin.
    0
    0
    Spartakus Daleszyce
    2 : 2
    0
    0
    Wisla Sandomierz
           diagramstar
    15:00Fin.
    0
    0
    Wolczanka Wolka Pelkinska
    1 : 1
    0
    0
    Sokol Sieniawa
           diagramstar
  • Poland >> LOTTO Ekstraklasa - Championship roundopener
    16:00Fin.
    0
    2
    Lechia Gdansk
    2 : 0
    0
    3
    Jagiellonia Bialystok
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    2
    Legia Warszawa
    2 : 2
    0
    1
    Zaglebie Lubin
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    Piast Gliwice
    1 : 0
    0
    0
    Lech Poznan
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    2
    Cracovia Krakow
    0 : 3
    0
    3
    MKS Pogon Szczecin
           diagramstar
  • Portugal >> Segunda Ligaopener
    14:00Fin.
    0
    1
    Sporting Covilhã
    1 : 1
    0
    2
    Mafra
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    2
    Estoril
    2 : 1
    1
    1
    Famalicão
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    1
    Paços de Ferreira
    2 : 0
    0
    2
    Cova da Piedade
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    2
    Oliveirense
    2 : 1
    1
    4
    Arouca
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    2
    Farense
    1 : 0
    0
    2
    Académico Viseu
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    2
    Varzim
    1 : 0
    0
    1
    Académica
           diagramstar
    15:00Fin.
    0
    2
    Penafiel
    0 : 1
    0
    1
    Leixões
           diagramstar
  • Portugal >> Júniores U19 - Championship Groupopener
    16:00Fin.
    0
    0
    Alverca U19
    0 : 5
    0
    0
    Benfica U19
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    FC Porto U19
    1 : 0
    0
    0
    Leixões U19
           diagramstar
  • Portugal >> Primeira Ligaopener
    16:30Fin.
    0
    5
    Tondela
    5 : 2
    0
    3
    Chaves
           diagramstar
    19:0022' 
    0
    0
    Moreirense
    1 : 1
    0
    0
    Vitória Guimarães
           diagramstar
  • Romania >> Liga IIopener
    08:00Fin.
    0
    0
    Aerostar Bacau
    0 : 3
    0
    0
    Academica Clinceni
           diagramstar
    08:00Fin.
    0
    0
    ACS Energeticianul
    1 : 2
    0
    0
    Pandurii Târgu Jiu
           diagramstar
    08:00Fin.
    0
    0
    CS Mioveni
    4 : 1
    0
    0
    Ripensia Timisoara
           diagramstar
    09:00Fin.
    0
    0
    Chindia Târgoviste
    2 : 1
    0
    0
    CS Metaloglobus
           diagramstar
  • Romania >> Superliga Feminin - Playoffsopener
    08:00 
    0
    0
    CFF Olimpia Cluj
    - : -
    0
    0
    Fortuna Becicherecu
           diagramstar
  • Romania >> Superliga Feminin - Playoutsopener
    08:00 
    0
    0
    Independenta Baia Mare
    - : -
    0
    0
    AFC Fair Play
           diagramstar
  • Romania >> Liga I - Relegation Groupopener
    14:00Fin.
    0
    1
    FC Voluntari
    0 : 0
    0
    2
    Dunarea Calarasi
           diagramstar
  • Romania >> Liga I - Championship Groupopener
    17:3090+ 
    0
    0
    Steaua Bucuresti
    1 : 0
    0
    0
    CFR Cluj
           diagramstar
  • Russian Federation >> FNLopener
    07:00Fin.
    0
    1
    Luch-Energiya
    1 : 0
    1
    6
    Fakel Voronezh
           diagramstar
    07:00Fin.
    0
    1
    FC SKA-Khabarovsk
    1 : 0
    1
    1
    FC Olimpiyets Nizhny
           diagramstar
    09:00Fin.
    0
    1
    Tomsk
    2 : 1
    0
    1
    Spartak Moskva-2
           diagramstar
    10:00Fin.
    0
    0
    Sibir
    1 : 0
    0
    1
    Avangard Kursk
           diagramstar
    10:00Fin.
    0
    1
    FC Tyumen
    1 : 2
    0
    1
    Zenit St.Petersburg-2
           diagramstar
    10:00 
    0
    0
    FC Anzhi Makhachkala
    - : -
    0
    0
    FC Armavir
           diagramstar
    12:00Fin.
    1
    4
    FC Tambov
    1 : 0
    0
    3
    Rotor Volgograd
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    FC Mordovia Saransk
    1 : 0
    0
    0
    Baltika
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    Chertanovo
    2 : 1
    0
    0
    Khimki
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    2
    PFC Sochi
    0 : 0
    0
    3
    Shinik
           diagramstar
    16:00Fin.
    1
    2
    Krasnodar-2
    0 : 0
    1
    1
    FC Armavir
           diagramstar
  • Russian Federation >> Premiere League - Regularopener
    08:30Fin.
    1
    1
    FC Ural Yekaterinburg
    2 : 2
    0
    0
    Lokomotiv Moskva
           diagramstar
    11:00Fin.
    0
    1
    FC Enisey
    2 : 2
    0
    1
    Dynamo Moskva
           diagramstar
    13:30Fin.
    0
    1
    Arsenal Tula
    0 : 3
    0
    3
    Krasnodar
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    1
    Rostov
    1 : 0
    0
    3
    Zenit St.Petersburg
           diagramstar
  • Russian Federation >> Division 2 - Centreopener
    10:00Fin.
    0
    0
    Khimik Novomoskovsk
    2 : 1
    0
    0
    Sokol Saratov
           diagramstar
    10:00Fin.
    0
    0
    FC Zorkiy Krasnogorsk
    1 : 2
    0
    0
    Torpedo Moskva
           diagramstar
    11:00Fin.
    0
    0
    FC R. Volgograd 2
    2 : 1
    0
    0
    FC Strogino
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    0
    Dynamo Bryansk
    3 : 1
    0
    0
    Salyut Belgorod
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    0
    Metallurg Lipetsk
    0 : 0
    0
    0
    FC Ryazan
           diagramstar
  • Russian Federation >> Division 2 - Westopener
    14:00Fin.
    0
    0
    FC Dolgoprudny
    4 : 0
    0
    0
    FC Kolomna
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    0
    FC Murom
    1 : 3
    0
    0
    Znamja Truda
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    0
    FC Veles Moscow
    2 : 0
    0
    0
    FC Leningradets Leningrad Oblast
           diagramstar
  • Scotland >> Premier League - Championship Groupopener
    14:00Fin.
    0
    1
    Celtic
    2 : 1
    0
    1
    Hearts
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    4
    Hibernian
    1 : 2
    0
    1
    Aberdeen
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    1
    Kilmarnock
    2 : 1
    0
    3
    Glasgow Rangers
           diagramstar
  • Serbia >> Super lige Championshipopener
    17:00Fin.
    0
    0
    Crvena Zvezda
    3 : 0
    0
    0
    Napredak Krusevac
           diagramstar
    17:00Fin.
    0
    2
    FK Radnicki Nis
    2 : 2
    0
    1
    Mladost L.
           diagramstar
    17:00Fin.
    0
    0
    Partizan Beograd
    2 : 0
    0
    0
    FK Proleter Novi Sad
           diagramstar
    17:00Fin.
    0
    2
    Cukaricki
    1 : 1
    0
    4
    Vojvodina
           diagramstar
  • Serbia >> Super lige Relegationopener
    17:00Fin.
    0
    0
    FK Spartak Subotica
    2 : 1
    0
    0
    Vozdovac
           diagramstar
    17:00Fin.
    0
    4
    FK Backa BP
    0 : 1
    0
    3
    FK Dinamo Vranje
           diagramstar
    17:00Fin.
    0
    1
    FK Radnik Surdulica
    3 : 0
    0
    1
    FK Macva Sabac
           diagramstar
    17:00Fin.
    0
    3
    Rad
    1 : 1
    0
    3
    FK Zemun
           diagramstar
  • Slovak Republic >> II Ligaopener
    15:00Fin.
    0
    0
    Slavoj Trebisov
    1 : 3
    0
    0
    MSK Zilina II
           diagramstar
  • Slovenia >> Prva Ligaopener
    11:00Fin.
    0
    2
    NK Krško
    1 : 3
    0
    4
    NK Aluminij
           diagramstar
  • South Africa >> Premier League - Relegation Playoffsopener
    13:00Fin.
    0
    0
    Maritzburg United
    1 : 0
    0
    0
    Royal Eagles
           diagramstar
  • South Korea >> K League 1opener
    05:00Fin.
    0
    0
    Daegu FC
    2 : 1
    0
    0
    Incheon United
           diagramstar
    06:00Fin.
    0
    0
    Gyeongnam FC
    1 : 2
    0
    0
    Pohang Steelers
           diagramstar
    08:00Fin.
    0
    4
    Seongnam FC
    1 : 2
    0
    2
    Gangwon FC
           diagramstar
    10:00Fin.
    0
    1
    Sangju Sangmu Phoenix
    1 : 3
    0
    1
    FC Seoul
           diagramstar
  • South Korea >> K League 2opener
    08:00Fin.
    0
    4
    FC Anyang
    0 : 1
    0
    0
    Asan Mugunghwa FC
           diagramstar
  • Spain >> Segunda Division B4opener
    09:00Fin.
    0
    0
    Sevilla Atlético
    2 : 0
    0
    0
    Real Murcia
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    Melilla
    0 : 1
    0
    0
    UD Ibiza-Eivissa
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    Don Benito
    1 : 2
    0
    0
    Granada B
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    Cartagena
    1 : 0
    0
    0
    Linense
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    UCAM Murcia
    2 : 1
    0
    0
    CF Talavera de la Reina
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    Jumilla
    1 : 2
    0
    0
    Marbella
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    Almería B
    1 : 2
    0
    0
    San Fernando
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    Atlético Sanluqueño
    1 : 0
    0
    0
    Badajoz
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    Recreativo Huelva
    1 : 0
    0
    0
    Villanovense
           diagramstar
  • Spain >> LaLigaopener
    10:00Fin.
    0
    4
    Real Madrid
    0 : 2
    0
    1
    Real Betis
           diagramstar
    14:15Fin.
    0
    3
    Eibar
    2 : 2
    0
    2
    FC Barcelona
           diagramstar
  • Spain >> LaLiga2opener
    10:00Fin.
    0
    1
    Mallorca
    1 : 0
    1
    4
    Almería
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    3
    Real Oviedo
    1 : 0
    0
    3
    Numancia
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    2
    Cádiz
    0 : 0
    0
    2
    Osasuna
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    6
    Las Palmas
    3 : 2
    0
    3
    CF Rayo Majadahonda
           diagramstar
    18:0067' 
    0
    0
    Córdoba
    4 : 1
    0
    0
    Gimnàstic Tarragona
           diagramstar
    18:0066' 
    0
    0
    Lugo
    1 : 0
    0
    0
    Deportivo La Coruña
           diagramstar
    18:00 
    0
    0
    Reus Deportiu
    - : -
    0
    0
    Málaga
           diagramstar
  • Spain >> Segunda Division B1opener
    16:00Fin.
    0
    0
    Atlético Madrid B
    0 : 0
    0
    0
    Las Palmas B
           diagramstar
    16:00Fin.
    1
    0
    Real Madrid Castilla
    0 : 1
    0
    0
    Pontevedra
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    Unionistas de Salamanca CF
    3 : 0
    0
    0
    Rapido de Bouzas
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    Cultural Leonesa
    3 : 0
    0
    0
    Coruxo
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    Navalcarnero
    2 : 3
    0
    0
    SS de los Reyes
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    Valladolid B
    1 : 0
    0
    0
    Deportivo Coruna B
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    SADCF Internacional DSL
    2 : 1
    0
    0
    Guijuelo
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    Celta B
    1 : 2
    1
    0
    CF Salmantino
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    Fuenlabrada
    1 : 0
    0
    0
    Burgos
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    AD Union Adarve
    1 : 3
    0
    0
    Ponferradina
           diagramstar
  • Spain >> Segunda Division B2opener
    16:00Fin.
    0
    0
    Arenas Club
    1 : 0
    0
    0
    Mirandés
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    Izarra
    1 : 0
    0
    0
    Real Sociedad B
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    Racing Santander
    2 : 2
    0
    0
    UD Logroñés
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    Barakaldo
    1 : 2
    0
    0
    SD Gernika
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    UP Langreo
    4 : 1
    0
    0
    SD Leioa
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    Sporting Gijón B
    0 : 1
    0
    0
    Amorebieta
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    CD Calahorra
    1 : 0
    0
    0
    Gimnástica Torrelavega
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    Real Unión
    1 : 0
    0
    0
    Tudelano
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    CD Vitoria
    0 : 0
    0
    0
    Athletic Bilbao B
           diagramstar
  • Spain >> Segunda Division B3opener
    16:00Fin.
    0
    0
    UD Cornella
    2 : 0
    1
    0
    Teruel
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    Valencia B
    1 : 1
    0
    0
    Espanyol B
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    Badalona
    3 : 2
    0
    0
    Villarreal B
           diagramstar
    16:00 
    0
    0
    Lleida Esportiu
    - : -
    0
    0
    Ontinyent
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    Castellón
    2 : 1
    0
    0
    Barcelona B
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    Alcoyano
    1 : 1
    0
    0
    Conquense
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    SD Ejea
    2 : 2
    0
    0
    Peralada-Girona B
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    UE Olot
    0 : 2
    0
    0
    Sabadell
           diagramstar
  • Sweden >> Div 5 - Västerbotten Norraopener
    08:30Fin.
    0
    0
    Clemensnäs IF
    4 : 3
    0
    0
    Ostvik IK
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    Malå IF
    4 : 2
    0
    0
    Myckle IK 2
           diagramstar
    15:00Fin.
    0
    0
    IFK Ålund
    0 : 5
    0
    0
    Kågedalens AIF
           diagramstar
  • Sweden >> Div 4 - Medelpadopener
    10:00Fin.
    0
    0
    Essviks AIF
    1 : 4
    0
    0
    Alnö IF
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    Nedansjo IK
    1 : 3
    0
    0
    Torpshammars IF
           diagramstar
  • Sweden >> Div 5 - Västerbotten Södraopener
    10:00Fin.
    0
    0
    Sävarådalen 3
    0 : 5
    0
    0
    Tegs SK Fotboll 2
           diagramstar
  • Sweden >> Div 3 - M Norrlandopener
    10:30Fin.
    0
    0
    Svartviks IF
    2 : 0
    0
    0
    IF Älgarna
           diagramstar
  • Sweden >> Div 3 - N Norrlandopener
    10:30Fin.
    0
    0
    Storfors AIK
    6 : 4
    0
    0
    Gimonäs Umeå IF
           diagramstar
  • Sweden >> Damallsvenskanopener
    11:00Fin.
    0
    1
    Vittsjö GIK W
    0 : 0
    0
    0
    Piteå IF W
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    1
    Kopparbergs Göteborg FC W
    3 : 0
    0
    0
    IF Limhamn Bunkeflo W
           diagramstar
    15:00Fin.
    0
    0
    Kristianstads DFF W
    3 : 0
    0
    1
    Eskilstuna United DFF W
           diagramstar
    15:00Fin.
    1
    0
    KIF Örebro DFF W
    1 : 0
    0
    2
    Kungsbacka DFF W
           diagramstar
  • Sweden >> Elitettan - Dameropener
    11:00Fin.
    0
    0
    Morön BK W
    1 : 3
    0
    0
    Mallbackens IF Sunne W
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    Hammarby IF DFF W
    4 : 2
    0
    0
    Borgeby FK W
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    Lidköpings FK W
    3 : 3
    0
    0
    Asarums IF FK W
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    IK Uppsala Fotboll W
    1 : 1
    0
    0
    Assi IF W
           diagramstar
  • Sweden >> Div 4 - Upplandopener
    11:00Fin.
    0
    0
    Uppsala Kurd FK
    1 : 1
    0
    0
    FC Arlanda
           diagramstar
    15:00Fin.
    0
    0
    Vattholma IF
    2 : 0
    0
    0
    GoIF Kåre
           diagramstar
  • Sweden >> Div 5 - Dalarnaopener
    11:00Fin.
    0
    0
    Sundborns GoIF
    2 : 0
    0
    0
    IFK Mora FK U
           diagramstar
  • Sweden >> Div 5 - Västerbotten Mellerstaopener
    11:00Fin.
    0
    0
    Hjoggböle IF
    0 : 5
    0
    0
    Vebomarks IF
           diagramstar
    11:00Fin.
    0
    0
    Renbergsvattnets IF
    5 : 0
    0
    0
    Flarkens IK
           diagramstar
    13:30Fin.
    0
    0
    IFK Bjurfors
    3 : 0
    0
    0
    Bygdeå GIF
           diagramstar
  • Sweden >> Div 5 - Uppland Östraopener
    11:30Fin.
    0
    0
    Palestinska FF
    2 : 0
    0
    0
    BKV Norrtälje 2
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    Rosersbergs IK
    3 : 2
    0
    0
    Gimo IF FK
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    0
    Unik FK
    2 : 1
    0
    0
    Harg Östhammar FF
           diagramstar
    17:00 
    0
    0
    IF Trikadien
    - : -
    0
    0
    IFK Uppsala 2
           diagramstar
  • Sweden >> Div 3 - S Götalandopener
    12:00Fin.
    0
    0
    Malmö City FC
    4 : 2
    0
    0
    FBK Balkan
           diagramstar
  • Sweden >> Div 3 - SV Götalandopener
    12:00Fin.
    0
    0
    Varbergs GIF FK
    0 : 3
    0
    0
    Åsa IF
           diagramstar
  • Sweden >> Div 3 - V Svealandopener
    12:00Fin.
    0
    0
    Säffle FF
    5 : 2
    0
    0
    IFK Ölme
           diagramstar
    15:00Fin.
    0
    0
    IK Arvika Fotboll
    1 : 2
    0
    0
    IFK Sunne Fotboll
           diagramstar
  • Sweden >> Div 4 - Hälsinglandopener
    12:00Fin.
    0
    0
    Järvsö BK
    0 : 1
    0
    0
    Strands IF
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    0
    Kilafors IF
    2 : 2
    0
    0
    Bergsjö IF
           diagramstar
  • Sweden >> Div 4 - Norrbotten Norraopener
    12:00Fin.
    0
    0
    Haparanda FF
    0 : 1
    0
    0
    Notvikens IK 2
           diagramstar
  • Sweden >> Div 4 - Stockholm Norraopener
    12:00 
    0
    0
    Viggbyholms IK FF
    - : -
    0
    0
    Hässelby SK FF
           diagramstar
  • Sweden >> Div 5 - Dalslandopener
    12:00Fin.
    0
    0
    Melleruds IF lag 2
    3 : 1
    0
    0
    Frändefors IF
           diagramstar
  • Sweden >> Div 5 - Hälsinglandopener
    12:00Fin.
    0
    0
    Iggesunds IK 2
    0 : 5
    0
    0
    Sandarne SIF
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    Färila IF
    5 : 1
    0
    0
    Aryana IF Bollnäs
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    0
    IFK Bergvik
    1 : 5
    0
    0
    Rengsjö SK 2
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    0
    Alfta GIF FK
    2 : 4
    0
    0
    Marma IF
           diagramstar
  • Sweden >> Div 5 - Jämtland Härjedalenopener
    12:00 
    0
    0
    Hede IK
    - : -
    0
    0
    Ragunda BK
           diagramstar
    14:00 
    0
    0
    ÖFK Cosmos
    - : -
    0
    0
    IFK Kyrktasjo
           diagramstar
  • Sweden >> Div 5 - Norrbotten Norraopener
    12:00 
    0
    0
    Pajala/OAFF 2
    - : -
    0
    0
    Jokkmokks SK
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    0
    Gällivare SK
    1 : 6
    0
    0
    IFK Kalix 2
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    0
    Överkalix IF
    2 : 1
    0
    0
    Kiruna FF 2
           diagramstar
  • Sweden >> Div 5 - Västergötland Västraopener
    12:00Fin.
    0
    0
    Halvorstorps IS
    0 : 1
    0
    0
    FC Corner
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    Edet FK
    4 : 1
    0
    0
    Levene Skogslunds IF
           diagramstar
  • Sweden >> Div 5 - Västmanlandopener
    12:00Fin.
    0
    0
    Forsby FF
    2 : 4
    0
    0
    Afghanska FC
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    Ramnäs IF
    1 : 2
    0
    0
    Sörstafors Kolbäck FK
           diagramstar
  • Sweden >> Div 4 - Västerbotten Norraopener
    12:30Fin.
    0
    0
    Sunnanå SK
    0 : 1
    0
    0
    Robertsfors IK
           diagramstar
  • Sweden >> Superettanopener
    13:00Fin.
    0
    1
    Norrby IF
    3 : 0
    0
    1
    IK Frej Täby
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    2
    Trelleborgs FF
    2 : 1
    0
    1
    Örgryte IS
           diagramstar
    15:30Fin.
    0
    1
    Östers IF
    0 : 1
    0
    1
    Mjällby AIF
           diagramstar
  • Sweden >> Allsvenskanopener
    13:00Fin.
    0
    3
    Malmö FF
    1 : 0
    0
    2
    Kalmar FF
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    1
    IK Sirius FK
    3 : 4
    1
    2
    BK Häcken
           diagramstar
    15:30Fin.
    1
    2
    Djurgårdens IF
    2 : 0
    0
    3
    IF Elfsborg
           diagramstar
  • Sweden >> Div 2 - Norrlandopener
    13:00Fin.
    0
    0
    IFK Luleå
    4 : 0
    0
    0
    Täfteå IK
           diagramstar
  • Sweden >> Div 2 - S Svealandopener
    13:00Fin.
    0
    0
    Södertälje FK
    1 : 4
    0
    0
    Värmbols FC
           diagramstar
    14:00 
    0
    0
    Assyriska FF
    - : -
    0
    0
    Motala AIF FK
           diagramstar
  • Sweden >> Div 4 - Hallandopener
    13:00Fin.
    0
    0
    Kungsbacka IF
    4 : 1
    0
    0
    Kvibille BK
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    Tölö IF
    4 : 0
    0
    0
    IF Leikin
           diagramstar
  • Sweden >> Div 3 - S Svealandopener
    13:00Fin.
    0
    0
    Syrianska Eskilstuna IF
    1 : 1
    0
    0
    IFK Eskilstuna
           diagramstar
    17:00Fin.
    0
    0
    Eskilstuna City FK
    2 : 1
    0
    0
    Hanvikens SK
           diagramstar
  • Sweden >> Div 4 - Östergötland Västraopener
    13:00Fin.
    0
    0
    IFK Motala FK
    0 : 0
    0
    0
    Borens IK
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    0
    BK Ljungsbro
    1 : 1
    0
    0
    AC Studenterna
           diagramstar
    15:00Fin.
    0
    0
    Rimforsa IF
    1 : 1
    0
    0
    Hjulsbro IK
           diagramstar
  • Sweden >> Div 5 - Gestriklandopener
    13:00Fin.
    0
    0
    Hille IF 2
    2 : 4
    0
    0
    Gävle GIK FK
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    Brynäs IF FK 2
    2 : 2
    0
    0
    Österfärnebo/Hedsunda IF
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    Storviks IF
    1 : 2
    0
    0
    Jarbo IF
           diagramstar
    15:00Fin.
    0
    0
    Torsåkers IF 2
    1 : 4
    0
    0
    Helges IF
           diagramstar
  • Sweden >> Div 5 - Skåne Södraopener
    13:30 
    0
    0
    Ariana FC
    - : -
    0
    0
    AIF Barrikaden
           diagramstar
  • Sweden >> Div 5 - Norrbotten Södraopener
    13:30Fin.
    0
    0
    Alterdalens IF
    6 : 1
    0
    0
    Hedens IF United
           diagramstar
  • Sweden >> Div 4 - Blekingeopener
    14:00Fin.
    0
    0
    Ronneby BK
    3 : 0
    0
    0
    Asarums IF FK U
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    0
    Listerby IK
    3 : 2
    0
    0
    Hasslö GoIF
           diagramstar
  • Sweden >> Div 4 - Stockholm Södraopener
    14:00 
    0
    0
    Bagarmossen Kärrtorp BK
    - : -
    0
    0
    AC Jordbro
           diagramstar
  • Sweden >> Div 5 - Gotlandopener
    14:00Fin.
    0
    0
    Visby BoIS
    4 : 5
    0
    0
    Klintehamns IK
           diagramstar
    14:00 
    0
    0
    Visby AIK
    - : -
    0
    0
    Kappelshamns IK
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    0
    Hangvar SK B
    3 : 0
    0
    0
    Fardhem Garda BK B
           diagramstar
    14:00 
    0
    0
    Visby AIK
    - : -
    0
    0
    FC Gute B
           diagramstar
  • Sweden >> Div 5 - Norrbotten Mellerstaopener
    14:00Fin.
    0
    0
    Vitå BK
    6 : 2
    0
    0
    IFK Arvidsjaur FK 2
           diagramstar
  • Sweden >> Div 5 - Stockholm Mellerstaopener
    14:00Fin.
    0
    0
    BK Gamla Karlbergare
    6 : 1
    0
    0
    Essinge IK
           diagramstar
    17:45 
    0
    0
    Fisksätra IF
    - : -
    0
    0
    IFK Lidingö BK
           diagramstar
  • Sweden >> Div 4 - Västerbotten Södraopener
    14:45Fin.
    0
    0
    Mariehem SK
    2 : 2
    0
    0
    Sörmjöle IK
           diagramstar
    15:00Fin.
    0
    0
    IFK Umeå 2
    4 : 2
    0
    0
    Hörnefors IF
           diagramstar
  • Sweden >> Div 4 - Södermanlandopener
    15:00 
    0
    0
    Katrineholms SK FK
    - : -
    0
    0
    Malmköpings IF
           diagramstar
  • Sweden >> Div 4 - Västergötland Norraopener
    15:00Fin.
    0
    0
    Fagersanna IF
    5 : 1
    0
    0
    Edsvära Norra Vånga FF
           diagramstar
    16:00 
    0
    0
    Götene IF
    - : -
    0
    0
    Skara FC
           diagramstar
  • Sweden >> Div 4 - Östergötland Östraopener
    15:00Fin.
    0
    0
    BK Derby
    2 : 3
    0
    0
    Knäppingsborg BK
           diagramstar
  • Sweden >> Div 5 - Östergötland Mellerstaopener
    15:00Fin.
    0
    0
    Sturefors IF
    5 : 3
    0
    0
    Björsäters SK
           diagramstar
  • Sweden >> Div 5 - Södermanlandopener
    15:00Fin.
    0
    0
    Hälleforsnäs IF
    1 : 2
    0
    0
    Kvicksunds SK
           diagramstar
  • Sweden >> Div 5 - Värmland