• Albania >> Superligaopener
    12:00Fin.
    0
    1
    FK Kukësi
    3 : 0
    0
    1
    KF Laçi
           diagramstar
    15:00Fin.
    0
    2
    Teuta Durrës
    1 : 2
    0
    4
    Flamurtari Vlorë
           diagramstar
  • Argentina >> Federal A - Group 3opener
    22:00Fin.
    0
    0
    Sportivo Las Parejas
    1 : 3
    0
    0
    Central Córdoba SE
           diagramstar
    23:30Fin.
    0
    0
    Atlético Paraná
    0 : 0
    0
    0
    Gimnasia Concepción
           diagramstar
    18:00 
    0
    0
    Def. de Pronunciamiento
    - : -
    0
    0
    Sportivo Belgrano
           diagramstar
    18:30Fin.
    0
    0
    Douglas Haig
    2 : 1
    0
    0
    Libertad de Sunchales
           diagramstar
    19:00Fin.
    0
    0
    Unión de Sunchales
    0 : 2
    0
    0
    Def. de Belgrano VR
           diagramstar
  • Argentina >> Primera C Metropolitanaopener
    15:00Fin.
    0
    0
    Dock Sud
    2 : 0
    0
    0
    Berazategui
           diagramstar
    18:30Fin.
    0
    0
    Argentino de Quilmes
    0 : 1
    0
    0
    El Porvenir
           diagramstar
    18:30Fin.
    0
    0
    Defensores Unidos
    1 : 0
    1
    0
    Ituzaingó
           diagramstar
    18:3090+ 
    0
    0
    Leandro N. Alem
    0 : 0
    0
    0
    Cañuelas
           diagramstar
    18:30Fin.
    0
    0
    Sportivo Barracas
    2 : 2
    0
    0
    Central Córdoba
           diagramstar
  • Argentina >> Primera B Metropolitanaopener
    16:30Fin.
    0
    0
    Almirante Brown
    0 : 2
    0
    0
    Deportivo Español
           diagramstar
    18:30Fin.
    0
    0
    Estudiantes de Caseros
    1 : 1
    0
    0
    Colegiales
           diagramstar
  • Argentina >> Federal A - Group 1opener
    18:30 
    0
    0
    Deportivo Roca
    - : -
    0
    0
    Deportivo Madryn
           diagramstar
    19:00 
    0
    0
    Rivadavia de Lincoln
    - : -
    0
    0
    Sansisena BB
           diagramstar
    19:00 
    0
    0
    Independiente Neuquén
    - : -
    0
    0
    Alvarado MdP
           diagramstar
    19:00 
    0
    0
    Ferro General Pico
    - : -
    0
    0
    Cipolletti
           diagramstar
  • Argentina >> Federal A - Group 2opener
    19:00Fin.
    1
    0
    Gutiérrez de Mendoza
    0 : 1
    2
    0
    San Lorenzo Alem
           diagramstar
    19:00 
    0
    0
    Desamparados
    - : -
    0
    0
    Unión Aconquija
           diagramstar
    19:3073' 
    0
    0
    Gimnasia de Mendoza
    1 : 0
    0
    0
    Deportivo Maipú
           diagramstar
    19:30 
    0
    0
    Huracán Las Heras
    - : -
    0
    0
    Estudiantes Río Cuarto
           diagramstar
    19:30 
    0
    0
    Unión Villa Krause
    - : -
    0
    0
    Juventud U San Luis
           diagramstar
  • Argentina >> Federal A - Group 4opener
    19:00 
    0
    0
    Altos Hornos
    - : -
    0
    0
    Gimnasia y Tiro
           diagramstar
    19:30 
    0
    0
    Juventud Antoniana
    - : -
    0
    0
    Sportivo Patria
           diagramstar
    20:00 
    0
    0
    Sarmiento de Resistencia
    - : -
    0
    0
    Guaraní A. Franco
           diagramstar
    20:3028' 
    0
    0
    Crucero del Norte
    0 : 0
    0
    0
    Chaco For Ever
           diagramstar
  • Austria >> 2. Landesliga Westopener
    09:00Fin.
    0
    0
    SV Wurmla
    3 : 1
    0
    0
    SC Herzogenburg
           diagramstar
    14:00 
    0
    0
    SC Weißenkirchen
    - : -
    0
    0
    SCU-GLD Kilb
           diagramstar
  • Austria >> Regionalleague Mitteopener
    14:00Fin.
    0
    0
    Wolfsberger AC II
    0 : 2
    0
    0
    SV Lafnitz
           diagramstar
    15:00Fin.
    0
    0
    FC Pasching
    1 : 4
    0
    0
    Gurten
           diagramstar
  • Austria >> 2. Landesliga Ostopener
    14:00 
    0
    0
    Obergänserndorf
    - : -
    0
    0
    ASK Bad Vöslau
           diagramstar
  • Austria >> tipp3-Bundesligaopener
    14:30Fin.
    0
    2
    FC Red Bull Salzburg
    0 : 0
    0
    3
    FK Austria Wien
           diagramstar
  • Austria >> Regionalleague Ostopener
    15:30Fin.
    0
    0
    ASK-BSC Bruck/L.
    4 : 1
    0
    0
    ASK Ebreichsdorf
           diagramstar
  • Azerbaidjan >> Premier Leagueopener
    14:00Fin.
    0
    0
    Gabala
    2 : 1
    0
    0
    PFC Neftchi
           diagramstar
  • Belarus >> Premier Leagueopener
    12:00Fin.
    0
    0
    Slavia Mozyr
    3 : 1
    0
    1
    Krumkachy Minsk
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    FC Minsk
    0 : 0
    0
    0
    FC Vitebsk
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    1
    FC Gorodeja
    2 : 0
    0
    0
    Naftan Novopolotsk
           diagramstar
    15:00Fin.
    0
    0
    Neman Grodno
    0 : 1
    0
    0
    Torpedo BelAz
           diagramstar
  • Belgium >> Belgian First Division Aopener
    12:30Fin.
    0
    0
    KAA Gent
    0 : 1
    0
    0
    Zulte Waregem
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    Sporting Charleroi
    1 : 2
    0
    0
    Club Brugge KV
           diagramstar
    18:00Fin.
    0
    0
    Standard de Liege
    2 : 1
    1
    3
    Sporting Lokeren
           diagramstar
  • Belgium >> First Amateurligaopener
    13:00 
    0
    0
    SC.Eendracht Aalst
    - : -
    0
    0
    Seraing United
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    R.Châtelet Farciennes
    - : -
    0
    0
    KFC. Oosterzonen Oosterw.
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    R.Knokke FC
    - : -
    0
    0
    K.FC.Vigor Wuitens Hamme
           diagramstar
  • Belgium >> Second Amateur Division Group VFV Aopener
    13:00 
    0
    0
    KRC Harelbeke
    - : -
    0
    0
    K.SV.Bornem
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    K.Londerzeel SK.
    - : -
    0
    0
    FC Gullegem
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    K.Olsa Brakel
    - : -
    0
    0
    K.Rupel Boom FC.
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    SK Pepingen Halle
    - : -
    0
    0
    K.Sint-Eloois-Winkel Sp.
           diagramstar
  • Belgium >> Second Amateur Division Group VFV Bopener
    13:00 
    0
    0
    K.VK. Tienen
    - : -
    0
    0
    Tempo Overijse
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    KVV Vosselaar
    - : -
    0
    0
    K.Bocholter VV.
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    Olympia Wijgmaal
    - : -
    0
    0
    K.Londerzeel SK.
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    Olympia Wijgmaal
    - : -
    0
    0
    KVV THES Sport
           diagramstar
  • Belgium >> Belgian First Division Bopener
    14:00Fin.
    0
    0
    Oud-Heverlee Leuven
    1 : 1
    0
    2
    FC.O. Beerschot-Wilrijk
           diagramstar
    18:00Fin.
    0
    1
    KVC Westerlo
    4 : 0
    1
    1
    K.SV.Roeselare
           diagramstar
  • Brazil >> Série Aopener
    22:00Fin.
    0
    1
    Flamengo
    1 : 1
    0
    0
    Avaí
           diagramstar
    00:00Fin.
    0
    1
    Santos
    1 : 0
    0
    1
    Atlético Paranaense
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    2
    São Paulo
    1 : 1
    0
    4
    Corinthians
           diagramstar
    19:00Fin.
    0
    4
    Atlético Goianiense
    1 : 2
    0
    2
    Cruzeiro
           diagramstar
    19:00Fin.
    0
    4
    Chapecoense
    1 : 0
    0
    3
    Ponte Preta
           diagramstar
    19:00Fin.
    0
    2
    Coritiba
    2 : 3
    0
    4
    Botafogo
           diagramstar
    19:00Fin.
    0
    2
    Fluminense
    0 : 1
    0
    2
    Palmeiras
           diagramstar
    22:00 
    0
    0
    Atlético Mineiro
    - : -
    0
    0
    Vitória
           diagramstar
    22:00 
    0
    0
    Bahia
    - : -
    0
    0
    Grêmio
           diagramstar
  • Brazil >> Série Bopener
    22:00Fin.
    0
    0
    Ceará
    2 : 1
    0
    1
    Brasil de Pelotas
           diagramstar
  • Brazil >> Série C - Playoffsopener
    23:30Fin.
    0
    0
    Tupi
    1 : 0
    0
    0
    Fortaleza
           diagramstar
    22:00 
    0
    0
    São Bento
    - : -
    0
    0
    Confiança
           diagramstar
  • Bulgaria >> Vtora Ligaopener
    14:00 
    0
    0
    Botev Galabovo
    - : -
    0
    0
    Strumska Slava
           diagramstar
    14:00 
    0
    0
    Lokomotiv Sofia
    - : -
    0
    0
    Nesebar
           diagramstar
    14:00 
    0
    0
    Montana 1921
    - : -
    0
    0
    Litex Lovech
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    0
    Neftochimic
    1 : 1
    0
    0
    Chernomorets Balchik
           diagramstar
  • Canada >> Canadian Soccer League - Playoffsopener
    22:00Fin.
    0
    0
    FC Vorkuta
    0 : 1
    0
    0
    Scarborough SC
           diagramstar
  • China >> Super Leagueopener
    07:30Fin.
    0
    4
    Changchun Yatai
    0 : 0
    0
    2
    Hebei China Fortune Football Club
           diagramstar
    11:35Fin.
    0
    4
    Henan Construction
    2 : 1
    0
    4
    Shandong Luneng Taishan
           diagramstar
  • Costa Rica >> Torneo de Inviernoopener
    02:00Fin.
    0
    0
    Herediano
    2 : 0
    0
    1
    Carmelita
           diagramstar
    17:00Fin.
    0
    1
    AD Grecia
    0 : 0
    0
    3
    Cartaginés
           diagramstar
    17:00Fin.
    0
    0
    Santos de Guápiles
    3 : 2
    0
    0
    Deportivo Saprissa
           diagramstar
    17:05Fin.
    0
    0
    Club UCR
    2 : 1
    0
    0
    Guadalupe FC
           diagramstar
    19:3077' 
    0
    0
    Limón FC
    1 : 0
    0
    0
    Alajuelense
           diagramstar
    20:3034' 
    0
    0
    Municipal Liberia
    1 : 1
    0
    0
    Pérez Zeledón
           diagramstar
  • Cyprus >> 1st Division opener
    15:00Fin.
    0
    2
    Ermis Aradippou
    2 : 0
    0
    1
    Ethnikos Achna
           diagramstar
    15:00Fin.
    0
    1
    Olympiakos Nicosia
    0 : 0
    0
    1
    AEP Paphos
           diagramstar
  • Czech Republic >> Juniorská liga - Group Bopener
    08:30Fin.
    0
    0
    FK Mladá Boleslav U21
    0 : 2
    0
    0
    AC Sparta Praha U21
           diagramstar
    09:00Fin.
    0
    1
    FC Viktoria Plzeň U21
    4 : 1
    0
    0
    FK Dukla Praha U21
           diagramstar
  • Czech Republic >> Juniorská ligaopener
    12:00Fin.
    0
    0
    FC Baník Ostrava U21
    2 : 1
    0
    0
    FC Slovacko U21
           diagramstar
  • Czech Republic >> II Ligaopener
    13:00Fin.
    0
    1
    FK Banik Sokolov
    0 : 1
    0
    4
    SK Dynamo Ceske Budejovice
           diagramstar
    17:30Fin.
    0
    0
    SC Znojmo
    2 : 1
    0
    0
    Taborsko
           diagramstar
  • Czech Republic >> Synot ligaopener
    15:00Fin.
    0
    1
    FC Vysocina Jihlava
    2 : 1
    0
    1
    FC Banik Ostrava
           diagramstar
    15:00Fin.
    0
    0
    MFK OKD Karvina
    2 : 1
    0
    0
    FC Zbrojovka Brno
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    1
    AC Sparta Praha
    3 : 0
    0
    4
    FK Teplice
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Serie 1 Pulje 9 Autumnopener
    08:30 
    0
    0
    Vejle FC
    - : -
    0
    0
    IF Lyseng II
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Bornholm Nordea Ligaenopener
    08:30 
    0
    0
    Midtbornholm
    - : -
    0
    0
    RIK 1
           diagramstar
    12:30 
    0
    0
    Knudsker 1
    - : -
    0
    0
    Hasle/Nyker 1
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Lolland-Falster Serie 1opener
    08:45 
    0
    0
    ØUB
    - : -
    0
    0
    TGB
           diagramstar
    08:45 
    0
    0
    Eskilstrup
    - : -
    0
    0
    Tirsted IK 85
           diagramstar
    11:30 
    0
    0
    NAB
    - : -
    0
    0
    B. Frem
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Lolland-Falsterserienopener
    08:45 
    0
    0
    Horslunde
    - : -
    0
    0
    SIF
           diagramstar
    11:00 
    0
    0
    Horbelev
    - : -
    0
    0
    Frem Sakskøbing
           diagramstar
    11:00 
    0
    0
    Væggerløse
    - : -
    0
    0
    Nykøbing FC II
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Damer Vest Pulje 272 Autumnopener
    09:00 
    0
    0
    Seest B dam. W
    - : -
    0
    0
    JAI, Aarhus dam. W
           diagramstar
    10:00 
    0
    0
    Stensballe IK dam. W
    - : -
    0
    0
    Næsby BK dam. W
           diagramstar
    11:00 
    0
    0
    Odense Q I dam. W
    - : -
    0
    0
    Aarhus 1900 dam. W
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Sjælland Serie 1 Pulje 1opener
    09:00 
    0
    0
    LSF I
    - : -
    0
    0
    Fredensborg BI I
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Fyn Albaniserienopener
    09:00 
    0
    0
    OKS
    - : -
    0
    0
    SSV Højfyn
           diagramstar
    09:00 
    0
    0
    OB II
    - : -
    0
    0
    KRFK
           diagramstar
    11:00 
    0
    0
    Otterup B & IK
    - : -
    0
    0
    Krarup/Espe Fodbold
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Fyn Serie 1 Pulje 1opener
    09:00 
    0
    0
    Tåsinge f. B.
    - : -
    0
    0
    Sanderum BK
           diagramstar
    09:00 
    0
    0
    Kirkeby IF
    - : -
    0
    0
    Allested U & IF
           diagramstar
    09:00 
    0
    0
    Nyborg G & IF
    - : -
    0
    0
    S.f.B.
           diagramstar
    11:00 
    0
    0
    Ringe BK
    - : -
    0
    0
    Fraugde G & IF
           diagramstar
    11:00 
    0
    0
    Munkebo BK
    - : -
    0
    0
    Tved BK
           diagramstar
    12:00 
    0
    0
    Egebjerg Fodbold
    - : -
    0
    0
    Kerteminde BK
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Fyn Serie 2 Pulje 1opener
    09:00 
    0
    0
    BBB (2)
    - : -
    0
    0
    Røde Stjerne
           diagramstar
    09:00 
    0
    0
    FC BiH Odense
    - : -
    0
    0
    Chang (2)
           diagramstar
    09:00 
    0
    0
    S.f.B. (2)
    - : -
    0
    0
    Posten
           diagramstar
    09:00 
    0
    0
    FIUK, Odense (1)
    - : -
    0
    0
    UTOPIA ( F.K.)
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Fyn Serie 2 Pulje 3opener
    09:00 
    0
    0
    Nr. Aaby IK I
    - : -
    0
    0
    Søndersø BK
           diagramstar
    09:00 
    0
    0
    Brylle/Tommerup
    - : -
    0
    0
    Skamby
           diagramstar
    09:00 
    0
    0
    SSV Højfyn I
    - : -
    0
    0
    Korup IF
           diagramstar
    09:00 
    0
    0
    BIF/FHIF
    - : -
    0
    0
    Morud IF II
           diagramstar
    11:00 
    0
    0
    Aarup BK I
    - : -
    0
    0
    Otterup B & IK II
           diagramstar
    11:00 
    0
    0
    Søhus Stige
    - : -
    0
    0
    Irakisk forening
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Fyn Serie 2 Pulje 4opener
    09:00 
    0
    0
    Årslev BK II
    - : -
    0
    0
    Tåsinge f. B. II
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Serie 2 Pulje 20 Autumnopener
    10:00Fin.
    0
    0
    Den Bosniske IF
    5 : 2
    0
    0
    Bredballe IF
           diagramstar
    14:00 
    0
    0
    Hornsyld IF
    - : -
    0
    0
    Ammitsbøl/Egtved
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Sjælland Kvindeserie Øst Autumn opener
    10:00 
    0
    0
    AB Tårnby dam.
    - : -
    0
    0
    Østerbro IF I dam.
           diagramstar
    13:15 
    0
    0
    CBS Sport dam.
    - : -
    0
    0
    Allerød Fodbold Klub dam.
           diagramstar
  • Denmark >> Bet25 Ligaopener
    11:00Fin.
    0
    0
    Esbjerg
    1 : 1
    0
    0
    HB Køge
           diagramstar
    11:00Fin.
    0
    0
    Viborg
    4 : 3
    1
    0
    FC Roskilde
           diagramstar
    11:00Fin.
    0
    0
    Vendsyssel FF
    4 : 2
    0
    0
    Nykøbing FC
           diagramstar
    11:00Fin.
    0
    0
    FC Fredericia
    5 : 1
    0
    0
    Brabrand
           diagramstar
    11:00Fin.
    0
    0
    Thisted FC Elite
    1 : 1
    0
    0
    Vejle Boldklub Kolding
           diagramstar
    11:00Fin.
    0
    0
    Fremad Amager
    1 : 0
    0
    0
    Skive
           diagramstar
  • Denmark >> 2. Divisionen Pulje 1opener
    11:00Fin.
    1
    0
    Næstved
    1 : 2
    0
    0
    Hvidovre
           diagramstar
  • Denmark >> 2. Divisionen Pulje 2opener
    11:00Fin.
    0
    0
    Avarta
    0 : 2
    0
    0
    HIK
           diagramstar
  • Denmark >> 3F Ligaenopener
    11:00Fin.
    0
    0
    Brøndby dam. W
    10 : 0
    0
    0
    Varde dam. W
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Damer Vest Pulje 271 Autumnopener
    11:00 
    0
    0
    Kjellerup IF dam. W
    - : -
    0
    0
    Vorup FB dam. W
           diagramstar
    12:00 
    0
    0
    Vejgaard B dam. W
    - : -
    0
    0
    Mejrup GU dam. W
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jyllandsserien Pulje 2 Autumnopener
    11:00 
    0
    0
    Mejrup GU
    - : -
    0
    0
    Vildbjerg SF
           diagramstar
    14:00 
    0
    0
    Thisted FC II
    - : -
    0
    0
    Ikast FS
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jyllandsserien Pulje 4 Autumnopener
    11:00 
    0
    0
    Hatting-Torsted Fodbold
    - : -
    0
    0
    Agerbæk/Starup
           diagramstar
    12:00 
    0
    0
    Sædding/G IF
    - : -
    0
    0
    Vejen SF
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Serie 1 Pulje 8 Autumnopener
    11:00 
    0
    0
    Hasle B
    - : -
    0
    0
    Brabrand IF
           diagramstar
    14:00 
    0
    0
    AGF, Aarhus
    - : -
    0
    0
    VRI
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Serie 2 Pulje 11 Autumnopener
    11:00 
    0
    0
    Hjørring AIK Frem
    - : -
    0
    0
    Sulsted IF
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Serie 2 Pulje 12 Autumnopener
    11:00 
    0
    0
    AaB III
    - : -
    0
    0
    Aalborg Chang II
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Serie 2 Pulje 22 Autumnopener
    11:00 
    0
    0
    Lundtoft IF
    - : -
    0
    0
    Vojens BI III
           diagramstar
    12:00 
    0
    0
    Midtals IF
    - : -
    0
    0
    SUB Sønderborg
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Sjællandsserien Pulje 2opener
    11:00 
    0
    0
    Brøndby II
    - : -
    0
    0
    Nykøbing FC I
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Sjælland Serie 2 Pulje 1opener
    11:00 
    0
    0
    Hørsholm-Usserød IK
    - : -
    0
    0
    Hillerød Fodbold I
           diagramstar
    11:00 
    0
    0
    Brede IF
    - : -
    0
    0
    IF Skjold Birkerød Fodbold
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Sjælland Serie 3 Pulje 8opener
    11:00 
    0
    0
    DLF-Terslev (1)
    - : -
    0
    0
    Toksværd Olstrup Fodbold
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    Rojava
    - : -
    0
    0
    Østmøn SGI
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Serie 3 Pulje 43 Autumnopener
    11:00 
    0
    0
    Agerbæk SF/Starup IF II
    - : -
    0
    0
    Kolding B (2)
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Fyn Serie 1 Pulje 2opener
    11:00 
    0
    0
    B 1913
    - : -
    0
    0
    FC Avrasya
           diagramstar
  • Denmark >> 1. Division Damer Pulje 2opener
    11:30 
    0
    0
    Vildbjerg dam. W
    - : -
    0
    0
    IF Lyseng dam. W
           diagramstar
    13:30 
    0
    0
    FC THY - Thisted Q dam. W
    - : -
    0
    0
    ASA, Aarhus dam. W
           diagramstar
  • Denmark >> Danmarksserien 1opener
    11:30 
    0
    0
    Holbæk B&I
    - : -
    0
    0
    Karlslunde IF
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    Slagelse
    - : -
    0
    0
    Fredensborg BI
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Serie 1 Pulje 7 Autumnopener
    11:30 
    0
    0
    Ringkøbing IF
    - : -
    0
    0
    Nors B
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Serie 3 Pulje 25 Autumnopener
    11:30 
    0
    0
    Hjallerup IF
    - : -
    0
    0
    Asaa B
           diagramstar
    12:00 
    0
    0
    Sulsted IF III
    - : -
    0
    0
    FC Dansom
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Serie 3 Pulje 35 Autumnopener
    11:30 
    0
    0
    Valsgård IF 83
    - : -
    0
    0
    Vorup FB (2)
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    Randers KFUM
    - : -
    0
    0
    Purhus IF
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Serie 3 Pulje 39 Autumnopener
    11:30 
    0
    0
    Stautrup IF
    - : -
    0
    0
    Aarhus 1900 I
           diagramstar
    12:00 
    0
    0
    Bosporos SK
    - : -
    0
    0
    AIA/Tranbjerg (2)
           diagramstar
  • Denmark >> ALKA Superliga Regularopener
    12:00Fin.
    0
    1
    AaB
    3 : 1
    0
    3
    Lyngby
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    0
    OB
    3 : 1
    0
    2
    Randers FC
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    2
    Hobro IK
    1 : 2
    0
    0
    Brøndby
           diagramstar
  • Denmark >> Danmarksserien 3opener
    12:00 
    0
    0
    Esbjerg fB
    - : -
    0
    0
    Aarhus Fremad II
           diagramstar
  • Denmark >> Danmarksserien 4opener
    12:00 
    0
    0
    Viborg FF
    - : -
    0
    0
    Vejgaard B
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Serie 2 Pulje 14 Autumnopener
    12:00 
    0
    0
    Stoholm IF
    - : -
    0
    0
    Struer Humlum Fodbold
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Serie 2 Pulje 19 Autumnopener
    12:00 
    0
    0
    Odder IGF
    - : -
    0
    0
    ASA, Aarhus
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Sjælland Serie 2 Pulje 2opener
    12:00 
    0
    0
    LSF II
    - : -
    0
    0
    Bagsværd BK
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Serie 3 Pulje 30 Autumnopener
    12:00 
    0
    0
    Linde B
    - : -
    0
    0
    Måbjerg IF
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Serie 3 Pulje 36 Autumnopener
    12:00 
    0
    0
    Kristrup Boldklub (1)
    - : -
    0
    0
    TRIF
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Serie 3 Pulje 41 Autumnopener
    12:00 
    0
    0
    Stensballe IK I
    - : -
    0
    0
    FC Horsens I
           diagramstar
  • Denmark >> Danmarksserien 2opener
    13:00 
    0
    0
    TFC Odsherred
    - : -
    0
    0
    KFUM BK, Roskilde
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Serie 1 Pulje 6 Autumnopener
    13:00 
    0
    0
    Aalborg Chang
    - : -
    0
    0
    Ulbjerg IF
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Sjælland Serie 2 Pulje 3opener
    13:00 
    0
    0
    Holbæk United
    - : -
    0
    0
    KFUM BK, Roskilde I
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Serie 3 Pulje 38 Autumnopener
    13:00 
    0
    0
    Team Leo IF
    - : -
    0
    0
    FC Jura
           diagramstar
    14:00 
    0
    0
    Hasle B III
    - : -
    0
    0
    VRI (1)
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Serie 2 Pulje 21 Autumnopener
    14:00 
    0
    0
    Grindsted GIF
    - : -
    0
    0
    Skjern GF
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Serie 3 Pulje 40 Autumnopener
    14:00 
    0
    0
    Rye BK
    - : -
    0
    0
    Fuglebakken KFUM Århus (2)
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Serie 3 Pulje 42 Autumnopener
    14:00 
    0
    0
    Vinding SF
    - : -
    0
    0
    Fredericia KFUM
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Serie 2 Pulje 13 Autumnopener
    14:30 
    0
    0
    Farsø/Ullits IK
    - : -
    0
    0
    Trekroner IF 98
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Serie 3 Pulje 33 Autumnopener
    14:30 
    0
    0
    Aulum IF II
    - : -
    0
    0
    Lem B
           diagramstar
  • Denmark >> DBU Jylland Serie 3 Pulje 46 Autumnopener
    16:30 
    0
    0
    Bov IF
    - : -
    0
    0
    Sønderborg Inter
           diagramstar
  • El Salvador >> Primera División - Aperturaopener
    00:30Fin.
    0
    0
    Chalatenango
    0 : 0
    1
    0
    Deportivo Audaz
           diagramstar
    00:30Fin.
    0
    0
    Sonsonate FC
    2 : 0
    2
    0
    Municipal Limeño
           diagramstar
    21:001' 
    0
    0
    Deportivo Águila
    0 : 0
    0
    0
    Alianza FC
           diagramstar
    21:002' 
    0
    0
    Deportivo FAS
    0 : 0
    0
    0
    Deportivo Dragón
           diagramstar
    21:00 
    0
    0
    Luis Ángel Firpo
    - : -
    0
    0
    Isidro Metapán
           diagramstar
  • England >> Premier League 2 - Division 1opener
    11:00Fin.
    0
    1
    Sunderland U23
    1 : 2
    0
    0
    West Ham United U23
           diagramstar
  • England >> FA Women Super League 2opener
    11:00 
    0
    0
    Durham WFC W
    - : -
    0
    0
    Tottenham Hotspur LFC W
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    Aston Villa LFC W
    - : -
    0
    0
    Brighton and Hove Albion WFC W
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    London Bees W
    1 : 4
    0
    0
    Doncaster Rovers Belles LFC W
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    Millwall Lionesses LFC W
    - : -
    0
    0
    Watford LFC W
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    Oxford United LFC W
    - : -
    0
    0
    Sheffield FC W
           diagramstar
  • England >> FA Women Super League 1opener
    11:30Fin.
    0
    0
    Chelsea LFC W
    6 : 0
    0
    0
    Bristol City WFC W
           diagramstar
    13:00Fin.
    1
    0
    Arsenal LFC W
    3 : 2
    0
    0
    Birmingham City LFC W
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    Reading FC W
    0 : 1
    0
    0
    Sunderland AFC W
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    Yeovil Town LFC W
    0 : 4
    0
    0
    Manchester City LFC W
           diagramstar
  • England >> The Championshipopener
    12:15Fin.
    0
    1
    Sheffield Wednesday
    2 : 4
    0
    2
    Sheffield United
           diagramstar
  • England >> FA Women`s Premier League Northopener
    13:00 
    0
    0
    Fylde W
    - : -
    0
    0
    Derby County LFC W
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    Blackburn Rovers LFC W
    - : -
    0
    0
    Bradford City WFC W
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    Guiseley AFC Vixens W
    - : -
    0
    0
    Wolverhampton Wanderers WFC W
           diagramstar
    13:30 
    0
    0
    West Bromwich Albion FC W
    - : -
    0
    0
    Huddersfield Town LFC W
           diagramstar
  • England >> FA Women`s Premier League Southopener
    13:00 
    0
    0
    Charlton Athletic WFC W
    - : -
    0
    0
    C and K Basildon LFC W
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    Portsmouth FC W
    - : -
    0
    0
    West Ham United LFC W
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    Chichester City LFC W
    - : -
    0
    0
    Lewes LFC W
           diagramstar
  • England >> National League Northopener
    14:00Fin.
    0
    0
    FC United of Manchester
    3 : 1
    0
    0
    Tamworth
           diagramstar
  • England >> Premier Leagueopener
    15:00Fin.
    0
    2
    Brighton and Hove Albion
    1 : 0
    0
    1
    Newcastle United
           diagramstar
  • Faroe Islands >> Meistaradeildinopener
    14:00Fin.
    0
    0
    Víkingur Gøta
    2 : 3
    0
    0
    TB/FCS/Royn
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    0
    EB/Streymur
    1 : 2
    0
    0
    Skála
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    0
    ÍF Fuglafjørour
    0 : 2
    0
    0
    NSÍ Runavík
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    0
    KÍ Klaksvík
    0 : 0
    0
    0
    HB Tórshavn
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    0
    07 Vestur
    4 : 3
    0
    0
    B36 Tórshavn
           diagramstar
  • Finland >> Kakkonen - Group Aopener
    11:00Fin.
    0
    0
    PKKU
    0 : 1
    0
    0
    FC KTP
           diagramstar
    11:00Fin.
    0
    2
    Klubi 04
    1 : 0
    0
    1
    JäPS
           diagramstar
    11:00Fin.
    0
    2
    MiPK
    3 : 1
    0
    4
    Kultsu FC
           diagramstar
    11:00Fin.
    0
    0
    Sudet
    3 : 0
    0
    1
    FC Legirus Inter
           diagramstar
  • Finland >> Kakkonen - Group Bopener
    11:00Fin.
    0
    3
    BK-46
    1 : 1
    0
    1
    SalPa
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    FC Espoo
    8 : 0
    0
    2
    EsPa
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    1
    FC Jazz
    2 : 2
    1
    3
    Tampere United
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    3
    KäPa
    2 : 0
    0
    4
    Peimari UTD
           diagramstar
  • Finland >> Kakkonen - Group Copener
    11:00Fin.
    0
    0
    VIFK
    1 : 0
    0
    1
    SC KuFu-98
           diagramstar
    12:00Fin.
    1
    0
    Närpes Kraft
    6 : 0
    0
    1
    TP-47
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    1
    GBK
    3 : 1
    0
    2
    FC Villiketut
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    4
    JBK
    1 : 2
    0
    1
    JS Hercules
           diagramstar
  • Finland >> Veikkausliigaopener
    12:00Fin.
    1
    2
    PS Kemi
    1 : 1
    0
    2
    VPS
           diagramstar
    15:30Fin.
    0
    0
    FC Lahti
    1 : 1
    0
    0
    RoPS
           diagramstar
    15:30Fin.
    0
    1
    KuPS
    3 : 2
    0
    2
    HIFK
           diagramstar
  • Finland >> Kolmonen - Kaakkois-Suomiopener
    12:00 
    0
    0
    Edustus IPS
    - : -
    0
    0
    FC Peltirumpu
           diagramstar
  • Finland >> Ykkönenopener
    14:00Fin.
    0
    0
    EIF
    1 : 0
    0
    0
    Gnistan
           diagramstar
  • France >> Ligue 1opener
    13:00Fin.
    0
    3
    Saint-Étienne
    2 : 2
    1
    2
    Rennes
           diagramstar
    15:00Fin.
    0
    1
    Strasbourg
    1 : 2
    0
    1
    Nantes
           diagramstar
    19:00Fin.
    0
    2
    Marseille
    2 : 0
    0
    0
    Toulouse
           diagramstar
  • Georgia >> Erovnuli Ligaopener
    16:30Fin.
    0
    2
    FC Torpedo-2008 Kutaisi
    1 : 1
    0
    3
    FC Dinamo Tbilisi
           diagramstar
  • Germany >> NOFV-Oberliga Südopener
    09:00Fin.
    0
    0
    FC Carl Zeiss Jena II
    4 : 1
    0
    0
    VFC Plauen
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    SV Merseburg 99
    3 : 3
    0
    0
    BSG Wismut Gera
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    FC Lok Stendal
    2 : 1
    0
    0
    FSV Barleben
           diagramstar
  • Germany >> Allianz Frauen-Bundesligaopener
    09:00Fin.
    0
    1
    1. FFC Frankfurt W
    1 : 2
    0
    0
    SC Sand W
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    FC Bayern München W
    2 : 0
    0
    0
    FC Köln W
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    1
    SC Freiburg W
    1 : 1
    0
    3
    1. FFC Turbine Potsdam W
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    SGS Essen W
    1 : 2
    0
    1
    TSG 1899 Hoffenheim W
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    3
    SV Werder Bremen W
    2 : 1
    0
    1
    MSV Duisburg W
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    VfL Wolfsburg W
    5 : 0
    0
    0
    FF USV Jena W
           diagramstar
  • Germany >> 2.Bundesligaopener
    11:30Fin.
    0
    3
    SV Darmstadt 98
    3 : 3
    0
    4
    Dynamo Dresden
           diagramstar
    11:30Fin.
    0
    0
    SpVgg Greuther Fürth
    1 : 3
    0
    0
    1. FC Nürnberg
           diagramstar
    11:30Fin.
    0
    2
    VfL Bochum 1848
    2 : 0
    0
    4
    FC Ingolstadt 04
           diagramstar
  • Germany >> Regional Liga Nordostopener
    11:30Fin.
    0
    0
    FSV Union Fürstenwalde
    4 : 1
    0
    0
    FC Viktoria 1889 Berlin
           diagramstar
    11:30Fin.
    0
    0
    VfB Germania Halberstadt
    2 : 2
    0
    0
    VfB Auerbach
           diagramstar
    11:30Fin.
    0
    0
    ZFC Meuselwitz
    4 : 1
    0
    0
    BSG Chemie Leipzig
           diagramstar
  • Germany >> Oberliga Hamburgopener
    12:00Fin.
    0
    0
    Niendorfer TSV
    3 : 2
    0
    0
    VfL Pinneberg
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    TSV Buchholz 08
    0 : 1
    0
    0
    FC Süderelbe
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    Wedeler TSV
    5 : 1
    0
    0
    Hamburger SV III
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    SC Concordia Hamburg
    - : -
    0
    0
    TSV Sasel
           diagramstar
  • Germany >> 3.Bundesligaopener
    12:00Fin.
    0
    0
    VfR Aalen
    0 : 1
    0
    0
    1. FC Magdeburg
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    1
    Karlsruher SC
    2 : 0
    0
    1
    Rot-Weiß Erfurt
           diagramstar
  • Germany >> Regional Liga Südwestopener
    12:00Fin.
    0
    0
    TSG 1899 Hoffenheim Am.
    3 : 2
    0
    0
    Stuttgarter Kickers
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    VfB Stuttgart Am.
    0 : 3
    0
    0
    VfR Wormatia 08 Worms
           diagramstar
  • Germany >> NOFV-Oberliga Nordopener
    12:00Fin.
    0
    0
    SV GW Brieselang
    2 : 0
    0
    0
    FC Strausberg
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    SV Victoria Seelow
    1 : 0
    0
    0
    FC Mecklenburg Schwerin
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    SV Altlüdersdorf
    2 : 5
    0
    0
    Brandenburger SC Süd
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    SC Staaken
    1 : 1
    0
    0
    SV Lichtenberg 47
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    CFC Hertha 06
    0 : 4
    0
    0
    FSV Optik Rathenow
           diagramstar
  • Germany >> Regional Liga Nordopener
    12:00Fin.
    0
    0
    FC Eintracht Norderstedt
    1 : 1
    0
    0
    Eintracht Braunschweig Am.
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    SSV Jeddeloh
    - : -
    0
    0
    VfB Oldenburg
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    1.FC Germania Egestorf-Langreder
    0 : 1
    0
    0
    Altona 93
           diagramstar
  • Germany >> Schleswig-Holstein-Ligaopener
    12:00Fin.
    0
    0
    TSV Lägerdorf
    3 : 3
    0
    0
    SV Eichede
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    TSV Wankendorf
    0 : 3
    0
    0
    NTSV Strand 08
           diagramstar
  • Germany >> Bremen-Ligaopener
    12:30 
    0
    0
    TUS Schwachhausen
    - : -
    0
    0
    SG Aumund-Vegesack
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    Habenhauser FV
    0 : 0
    0
    0
    Bremer TS Neustadt
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    Leher TS
    - : -
    0
    0
    Bremer SV
           diagramstar
  • Germany >> Regional Liga Westopener
    13:00Fin.
    0
    0
    Alemannia Aachen
    4 : 1
    0
    0
    Wuppertaler SV
           diagramstar
  • Germany >> Bayernliga Nordopener
    13:00Fin.
    0
    0
    DJK Don Bosco Bamberg
    0 : 0
    0
    0
    SpVgg Bayern Hof
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    FSV Erlangen-Bruck
    - : -
    0
    0
    DJK Gebenbach
           diagramstar
    15:00Fin.
    0
    0
    FC Amberg
    3 : 1
    0
    0
    DJK Ammerthal
           diagramstar
  • Germany >> Bayernliga Südopener
    13:00Fin.
    0
    0
    TSV Schwabmünchen
    0 : 1
    0
    0
    TSV 1896 Rain am Lech
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    0
    TSV Kornburg
    0 : 1
    0
    0
    TSV 1860 München Am.
           diagramstar
  • Germany >> Oberliga Niedersachsenopener
    13:00Fin.
    0
    0
    FC Eintracht Northeim
    0 : 3
    0
    0
    Delmenhorst
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    TuS Bersenbruck
    1 : 3
    0
    0
    TuS Celle FC
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    Heeslinger SC
    2 : 0
    0
    0
    SSV Vorsfelde
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    USI Lupo-Martini Wolfsburg
    4 : 0
    0
    0
    SC Spelle-Venhaus
           diagramstar
    15:00Fin.
    0
    0
    MTV Gifhorn
    3 : 2
    0
    0
    SVG Göttingen 07
           diagramstar
  • Germany >> Oberliga Niederrheinopener
    13:00Fin.
    0
    0
    1. FC Bocholt
    0 : 1
    0
    0
    SV Straelen
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    Cronenberger SC
    1 : 3
    0
    0
    VfR Krefeld-Fischeln
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    FC Monheim
    4 : 0
    0
    0
    VfB Speldorf
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    Ratinger Spvg Germania 04/​19
    - : -
    0
    0
    VFB Homberg
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld
    2 : 2
    0
    0
    SC Düsseldorf-West
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    SC Dusseldorf
    0 : 4
    0
    0
    SpVg Schonnebeck 1910
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    SSVg Velbert
    0 : 1
    0
    0
    TuRU Düsseldorf
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    ETB Schwarz-Weiß Essen
    5 : 4
    0
    0
    Sportfreunde Baumberg
           diagramstar
  • Germany >> Oberliga Westfalenopener
    13:00Fin.
    0
    0
    DSC Arminia Bielefeld II
    0 : 2
    0
    0
    FC Schalke 04 Am.
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    FC Brünninghausen
    3 : 1
    0
    0
    SC Hassel
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    FC Eintracht Rheine
    0 : 3
    0
    0
    ASC 09 Dortmund
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    FC Gütersloh
    0 : 5
    0
    0
    Rot Weiss Ahlen
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    Hammer SpVg
    - : -
    0
    0
    TuS Ennepetal
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    SV Lippstadt 08
    1 : 0
    0
    0
    TSG Sprockhövel
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    SC Paderborn 07 II
    1 : 1
    0
    0
    TSV Marl-Hüls
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    TuS Haltern
    4 : 1
    0
    0
    SC Westfalia Herne
           diagramstar
  • Germany >> Oberliga Rheinland-Pfalz/Saaropener
    13:00Fin.
    0
    0
    FV Engers 07
    1 : 1
    0
    0
    FV Eppelborn
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    TuS Koblenz
    2 : 0
    0
    0
    FV Dudenhofen
           diagramstar
  • Germany >> Mittelrheinligaopener
    13:00 
    0
    0
    SV Bergisch Gladbach 09
    - : -
    0
    0
    Spvg Wesseling-Urfeld
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    SV Breinig
    - : -
    0
    0
    FC Pesch
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    Viktoria Arnoldsweiler
    0 : 1
    0
    0
    TSC Euskirchen
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    Borussia Freialdenhoven
    2 : 1
    0
    0
    FC Hennef 05
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    FC Hürth
    - : -
    0
    0
    VfL 08 Vichttal
           diagramstar
    13:15 
    0
    0
    Siegburger SV 04
    - : -
    0
    0
    SSV Merten
           diagramstar
    13:30 
    0
    0
    Hilal Maroc Bergheim
    - : -
    0
    0
    VfL Alfter
           diagramstar
  • Germany >> Bundesligaopener
    13:30Fin.
    0
    4
    Hannover 96
    0 : 0
    0
    2
    1. FC Köln
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    2
    Bayer 04 Leverkusen
    3 : 0
    0
    2
    Hamburger SV
           diagramstar
  • Greece >> Super Leagueopener
    13:00Fin.
    0
    0
    PAOK
    1 : 0
    0
    4
    PAS Giannina
           diagramstar
    15:15Fin.
    1
    2
    Kerkyra
    1 : 1
    0
    2
    Levadiakos
           diagramstar
    15:15Fin.
    0
    2
    Panionios
    4 : 1
    0
    2
    Larissa
           diagramstar
    17:3090+ 
    0
    1
    AEK Athens
    3 : 2
    0
    2
    Olympiakos
           diagramstar
  • Guatemala >> Liga Nacional Aperturaopener
    23:00Fin.
    0
    0
    Comunicaciones
    5 : 1
    0
    0
    Marquense
           diagramstar
    17:00Fin.
    0
    0
    Sanarate FC
    1 : 0
    0
    0
    Guastatoya
           diagramstar
    18:0091' 
    0
    0
    Malacateco
    0 : 2
    0
    0
    Antigua GFC
           diagramstar
    18:00Fin.
    0
    0
    Suchitepéquez
    1 : 1
    0
    0
    Municipal
           diagramstar
    18:00Fin.
    0
    0
    Xelajú
    4 : 0
    0
    0
    Siquinalá
           diagramstar
    21:30 
    0
    0
    Cobán Imperial
    - : -
    0
    0
    Petapa
           diagramstar
  • Honduras >> Liga Nacional - Aperturaopener
    22:00Fin.
    1
    0
    UPNFM
    0 : 1
    0
    0
    Marathón
           diagramstar
    01:00Fin.
    0
    0
    Real España
    3 : 2
    0
    0
    Honduras Progreso
           diagramstar
    21:0014' 
    0
    0
    Vida
    0 : 0
    0
    0
    Juticalpa
           diagramstar
    21:001' 
    0
    0
    Platense
    0 : 0
    0
    0
    Motagua
           diagramstar
    22:00 
    0
    0
    Olimpia
    - : -
    0
    0
    Real Sociedad
           diagramstar
  • Iceland >> Pepsi Deildinopener
    14:00Fin.
    0
    1
    Stjarnan
    1 : 2
    0
    1
    Valur
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    1
    Fjölnir
    2 : 2
    0
    2
    KR Reykjavík
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    3
    Breidablik
    3 : 2
    0
    1
    IBV
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    1
    KA
    2 : 1
    0
    1
    Grindavík
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    2
    Vikingur R.
    0 : 0
    0
    2
    ÍA Akranes
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    0
    Vikingur O.
    1 : 1
    0
    0
    FH
           diagramstar
  • International >> World Openopener
    06:00 
    0
    0
    D. Junhui
    6 : 3
    0
    0
    K. Wilson
           diagramstar
  • International >> One Day International Seriesopener
    08:00 
    0
    0
    India
    - : -
    0
    0
    Australia
           diagramstar
    10:00 
    0
    0
    England
    - : -
    0
    0
    West Indies
           diagramstar
  • International >> UEFA European Women`s Under-17 Championship -...opener
    09:00Fin.
    0
    0
    Romania U17 W
    1 : 1
    0
    2
    Greece U17 W
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    0
    Republic of Ireland U17 W
    1 : 0
    0
    0
    Bosnia and Herzegovina U17 W
           diagramstar
  • International >> UEFA European Women`s Under-17 Championship -...opener
    13:0085' 
    0
    0
    Wales U17 W
    0 : 2
    0
    0
    Denmark U17 W
           diagramstar
    16:00 
    0
    0
    France U17 W
    - : -
    0
    0
    Kazakhstan U17 W
           diagramstar
  • International >> CAF Confed. Cup - Quarter Finals Aopener
    13:30Fin.
    0
    0
    TP Mazembe (COD)
    5 : 0
    0
    0
    Al-Hilal Al-Ubayyid (SUD)
           diagramstar
    18:00Fin.
    0
    0
    Club Africain
    2 : 0
    0
    0
    MC Alger
           diagramstar
  • International >> CAF Champions - Quarter Finals Aopener
    17:30Fin.
    0
    1
    Étoile du Sahel
    2 : 0
    0
    3
    Al-Ahly Tripoli (LBY)
           diagramstar
  • Iran >> Azadegan Leagueopener
    11:45Fin.
    0
    0
    Mes Rafsanjan
    0 : 0
    0
    0
    Shahrdari Tabriz
           diagramstar
    11:45Fin.
    0
    0
    Nassaji
    2 : 1
    0
    0
    Malavan
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    Fajr Sepasi
    1 : 0
    0
    0
    Iranjavan Bushehr
           diagramstar
    12:15Fin.
    0
    0
    Saba Qom
    2 : 2
    0
    0
    Gol Gohar
           diagramstar
    12:30Fin.
    0
    0
    Machine Sazi
    1 : 2
    0
    0
    Aluminium Arak
           diagramstar
    12:45Fin.
    0
    0
    Mes Kerman
    0 : 0
    0
    0
    New Bargh Fars F.C.
           diagramstar
  • Israel >> Premier League (Ligat ha`Al)opener
    16:00Fin.
    0
    2
    Maccabi Petah Tikva
    1 : 0
    0
    4
    Bnei Sakhnin
           diagramstar
    18:00Fin.
    0
    0
    Maccabi Tel Aviv
    0 : 0
    2
    1
    Maccabi Haifa
           diagramstar
  • Italy >> Campionato Primavera 1opener
    08:30Fin.
    0
    0
    Bologna U19
    0 : 2
    0
    0
    Milan U19
           diagramstar
  • Italy >> Campionato Primavera 2-Bopener
    09:00 
    0
    0
    Perugia U19
    - : -
    0
    0
    Benevento U19
           diagramstar
  • Italy >> Serie Aopener
    10:30Fin.
    0
    0
    Sampdoria
    2 : 0
    0
    2
    AC Milan
           diagramstar
    13:00Fin.
    1
    0
    Cagliari
    0 : 2
    0
    2
    Chievo
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    Crotone
    2 : 0
    0
    0
    Benevento
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    Inter
    1 : 0
    2
    0
    Genoa
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    2
    Hellas Verona
    0 : 3
    0
    2
    Lazio
           diagramstar
    16:00Fin.
    1
    1
    Sassuolo
    0 : 1
    0
    0
    Bologna
           diagramstar
    18:45Fin.
    0
    2
    Fiorentina
    1 : 1
    0
    4
    Atalanta
           diagramstar
  • Italy >> Serie C - Group Bopener
    12:30Fin.
    0
    0
    AlbinoLeffe
    2 : 1
    0
    0
    Gubbio
           diagramstar
    12:30Fin.
    0
    2
    Pordenone
    4 : 2
    0
    1
    Teramo
           diagramstar
    12:30Fin.
    0
    2
    Südtirol
    1 : 2
    0
    1
    Bassano Virtus
           diagramstar
    12:30Fin.
    0
    1
    Vicenza
    1 : 1
    0
    2
    FeralpiSalò
           diagramstar
    12:30Fin.
    0
    3
    Mestre
    2 : 1
    0
    3
    Triestina
           diagramstar
    14:30Fin.
    0
    1
    Sambenedettese
    0 : 1
    0
    1
    Padova
           diagramstar
    16:30Fin.
    0
    2
    Renate
    1 : 0
    0
    2
    Reggiana
           diagramstar
    16:30Fin.
    0
    0
    Santarcangelo
    1 : 5
    1
    2
    Fermana
           diagramstar
  • Italy >> Serie C - Group Aopener
    14:30Fin.
    0
    0
    Cuneo
    0 : 1
    1
    0
    Pisa
           diagramstar
    14:30Fin.
    0
    0
    Monza
    4 : 0
    0
    1
    Carrarese
           diagramstar
    14:30Fin.
    0
    0
    Olbia
    2 : 0
    0
    1
    Pontedera
           diagramstar
    14:30Fin.
    0
    1
    Piacenza
    2 : 1
    0
    1
    Arzachena
           diagramstar
    14:30Fin.
    0
    3
    Robur Siena
    0 : 0
    0
    2
    Alessandria
           diagramstar
    14:30Fin.
    0
    2
    Viterbese
    2 : 3
    0
    1
    Giana Erminio
           diagramstar
    18:30Fin.
    0
    2
    Livorno
    2 : 0
    0
    2
    Pistoiese
           diagramstar
    18:30Fin.
    0
    3
    Prato
    1 : 0
    1
    2
    Gavorrano
           diagramstar
  • Italy >> Serie Bopener
    15:30Fin.
    0
    3
    Cesena
    0 : 2
    0
    2
    Ascoli
           diagramstar
  • Japan >> J-League Division 2opener
    04:00Fin.
    0
    0
    Mito Hollyhock
    4 : 0
    0
    1
    Thespa Kusatsu
           diagramstar
    05:00Fin.
    0
    1
    FC Gifu
    1 : 2
    0
    0
    Avispa Fukuoka
           diagramstar
    05:00Fin.
    0
    1
    Matsumoto Yamaga FC
    2 : 3
    0
    1
    Yamaguchi FC
           diagramstar
    06:00Fin.
    0
    0
    Zweigen Kanazawa
    1 : 1
    0
    0
    Oita Trinita
           diagramstar
    06:00Fin.
    0
    1
    Montedio Yamagata
    0 : 1
    0
    2
    Roasso Kumamoto
           diagramstar
    07:00Fin.
    0
    0
    Ehime FC
    2 : 3
    0
    0
    Yokohama FC
           diagramstar
    08:00Fin.
    0
    2
    Nagoya Grampus Eight
    4 : 1
    0
    1
    Tokyo Verdy
           diagramstar
    10:00Fin.
    0
    2
    V-Varen Nagasaki
    2 : 1
    0
    2
    Jef United Chiba
           diagramstar
  • Japan >> J-League Division 3opener
    04:00Fin.
    0
    0
    Blaublitz Akita
    1 : 2
    0
    0
    FC Ryukyu
           diagramstar
    04:00Fin.
    0
    0
    Gainare Tottori
    1 : 6
    0
    0
    Fujieda MYFC
           diagramstar
    04:30Fin.
    0
    0
    SC Sagamihara
    1 : 2
    0
    0
    Yokohama Sport & Culture FC
           diagramstar
    05:00Fin.
    0
    0
    Grulla Morioka
    2 : 1
    0
    0
    Azul Claro Numazu
           diagramstar
    06:30Fin.
    0
    0
    Nagano Parceiro
    3 : 0
    0
    0
    Gamba Osaka U23
           diagramstar
    10:00Fin.
    0
    0
    Cerezo Osaka U23
    2 : 1
    0
    0
    Fukushima United
           diagramstar
  • Kazakhstan >> Premier Leagueopener
    09:00Fin.
    0
    0
    FC Kairat Almaty
    2 : 0
    0
    0
    Tobol Kostanay
           diagramstar
    09:30Fin.
    0
    0
    FC Okzhetpes Kokshetau
    1 : 2
    0
    0
    FK Atyrau
           diagramstar
    11:00Fin.
    0
    0
    FK Aktobe
    0 : 1
    0
    0
    FK Kaysar
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    Akzhayik
    1 : 2
    0
    0
    FC Shakhter Karagandy
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    Ordabasy
    1 : 2
    0
    0
    Irtysh Pavlodar
           diagramstar
  • Latvia >> Virsligaopener
    11:00Fin.
    0
    0
    FK Spartaks
    3 : 1
    0
    0
    FS Metta
           diagramstar
    13:00Fin.
    1
    1
    FK Ventspils
    0 : 2
    0
    3
    Riga FC
           diagramstar
  • Latvia >> Latvian First Leagueopener
    13:00 
    0
    0
    FK Staiceles Bebri
    - : -
    0
    0
    JDFS Alberts
           diagramstar
    14:00 
    0
    0
    Rēzeknes FA
    - : -
    0
    0
    AFA Olaine
           diagramstar
  • Macedonia >> First Leagueopener
    13:30Fin.
    0
    0
    Skopje
    1 : 2
    0
    0
    Shkendija
           diagramstar
    13:30Fin.
    0
    1
    Pelister
    0 : 1
    0
    0
    Vardar
           diagramstar
    13:30Fin.
    0
    1
    Rabotnicki
    1 : 2
    0
    2
    Akademija Pandev
           diagramstar
    13:30Fin.
    0
    0
    Sileks
    1 : 0
    0
    0
    Pobeda
           diagramstar
  • Malta >> Premier Leagueopener
    16:00Fin.
    0
    0
    St. Andrews
    2 : 3
    0
    0
    Gżira United
           diagramstar
    18:00Fin.
    0
    0
    Balzan s Youth
    2 : 1
    0
    0
    Valletta
           diagramstar
  • Moldavia >> National Divisionopener
    13:30Fin.
    0
    0
    FC Milsami Orhei
    1 : 0
    0
    0
    FC Zaria Balti
           diagramstar
    13:30Fin.
    0
    0
    CSF Speranta Nisporeni
    2 : 0
    0
    0
    FC Spicul Chișcăreni
           diagramstar
  • Morocco >> Botola Proopener
    15:00Fin.
    0
    0
    Chabab Rif Hoceima
    2 : 0
    0
    0
    Chabab Atlas Khénifra
           diagramstar
    15:00Fin.
    0
    0
    Racing de Casablanca
    0 : 3
    0
    0
    Hassania d'Agadir
           diagramstar
    17:00Fin.
    0
    0
    Olympique de Khouribga
    1 : 1
    0
    0
    Ittihad de Tanger
           diagramstar
    19:00Fin.
    0
    0
    Difaâ d'El Jadida
    3 : 1
    0
    0
    Rapide Oued Zem
           diagramstar
  • netherlands >> Eredivisieopener
    10:30Fin.
    0
    2
    FC Utrecht
    1 : 7
    1
    1
    PSV Eindhoven
           diagramstar
    12:30Fin.
    0
    2
    Ajax
    1 : 2
    0
    3
    Vitesse
           diagramstar
    12:30Fin.
    0
    2
    FC Groningen
    1 : 0
    0
    3
    FC Twente
           diagramstar
    12:30Fin.
    0
    2
    VVV Venlo
    1 : 1
    0
    1
    PEC Zwolle
           diagramstar
    14:45Fin.
    0
    1
    AZ
    0 : 2
    0
    0
    Excelsior
           diagramstar
  • netherlands >> Derde Divisie Zondagopener
    12:00Fin.
    0
    0
    ADO'20
    2 : 3
    0
    0
    UNA
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    HV & CV Quick
    5 : 2
    0
    0
    USV Hercules
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    v.v OJC Rosmalen
    0 : 2
    0
    0
    JVC Cuijk
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    0
    Quick '20
    0 : 3
    0
    0
    Blauw Geel'38
           diagramstar
    12:30Fin.
    0
    0
    VV Dongen
    0 : 7
    0
    0
    OFC Oostzaan
           diagramstar
    12:30Fin.
    0
    0
    EVV
    1 : 0
    0
    0
    HBS
           diagramstar
    12:30Fin.
    0
    0
    HSC'21
    2 : 1
    0
    0
    VV De Meern
           diagramstar
    12:30Fin.
    0
    0
    Jong Vitesse
    3 : 0
    0
    0
    RKVV Westlandia
           diagramstar
    12:30Fin.
    0
    0
    Jong De Graafschap
    0 : 1
    0
    0
    Be Quick 1887
           diagramstar
  • Norway >> 1. Divisjon Kvinneropener
    10:30 
    0
    0
    Bossekop UL W
    - : -
    0
    0
    Fløya W
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    KIL/Hemne W
    - : -
    0
    0
    Amazon Grimstad W
           diagramstar
    13:30 
    0
    0
    Åsane Fotball W
    - : -
    0
    0
    Byåsen KF W
           diagramstar
  • Norway >> 2. Div Kvinner AVD 01 - Indre Østlandopener
    11:00 
    0
    0
    Kongsvinger 2 W
    - : -
    0
    0
    Øvrevoll Hosle 2 W
           diagramstar
    12:30 
    0
    0
    Hønefoss BK W
    - : -
    0
    0
    Lunner W
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    Frigg W
    - : -
    0
    0
    Stabæk 2 W
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    Sarpsborg 08 W
    - : -
    0
    0
    Kolbotn 2 W
           diagramstar
  • Norway >> 2. Div Kvinner AVD 04 - Hordalandopener
    11:00 
    0
    0
    Avaldsnes 2 W
    - : -
    0
    0
    Kaupanger W
           diagramstar
    12:00 
    0
    0
    Klepp 2 W
    - : -
    0
    0
    Haugar W
           diagramstar
  • Norway >> 2. Div Kvinner AVD 09 - Finnmarkopener
    11:00 
    0
    0
    Polarstjernen IL W
    - : -
    0
    0
    Bardufoss W
           diagramstar
    12:45 
    0
    0
    Bossekop 2 W
    - : -
    0
    0
    Fløya 2 W
           diagramstar
  • Norway >> 4. Div. - 18 Sogn og Fjordaneopener
    11:00 
    0
    0
    Førde 2
    - : -
    0
    0
    Bremanger
           diagramstar
  • Norway >> 5. Div. - Sogn og Fjordane 1opener
    11:00 
    0
    0
    Bjørn
    - : -
    0
    0
    Gaular
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    Kaupanger
    - : -
    0
    0
    Stryn 2
           diagramstar
  • Norway >> 4. Div. - 21 Trøndelag 1opener
    12:00 
    0
    0
    Kvik FK
    - : -
    0
    0
    Stjørdals-Blink 2
           diagramstar
    12:00 
    0
    0
    Strindheim 2
    - : -
    0
    0
    Namsos
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    Trygg/Lade
    - : -
    0
    0
    Charlottenlund
           diagramstar
    16:00 
    0
    0
    Nardo 2
    - : -
    0
    0
    NTNUI
           diagramstar
  • Norway >> 4. Div. - 22 Trøndelag 2opener
    12:00 
    0
    0
    Buvik
    - : -
    0
    0
    Byåsen 2
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    Orkla 2
    - : -
    0
    0
    Røros
           diagramstar
  • Norway >> 2. Div Kvinner AVD 06 - Trøndelagopener
    12:00 
    0
    0
    Trondheims-Ørn 2 W
    - : -
    0
    0
    Molde W
           diagramstar
    12:00 
    0
    0
    Herd W
    - : -
    0
    0
    Byåsen KF 2 W
           diagramstar
  • Norway >> 5. Div. - Trøndelag 1opener
    12:00 
    0
    0
    Innherred
    - : -
    0
    0
    Kolvereid
           diagramstar
  • Norway >> 5. Div. - Trøndelag 4opener
    12:00 
    0
    0
    Tynset 2
    - : -
    0
    0
    Brekken
           diagramstar
  • Norway >> 2. Division - 2opener
    12:30Fin.
    0
    0
    Vard Haugesund
    0 : 1
    0
    1
    Nardo
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    2
    Vindbjart
    1 : 3
    0
    5
    Fana
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    3
    Vidar
    0 : 3
    0
    0
    Hødd
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    0
    Notodden
    2 : 1
    0
    0
    Nest-Sotra
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    Hønefoss
    2 : 1
    0
    0
    Bryne
           diagramstar
  • Norway >> 5. Div. - Nordmøre og Romsdalopener
    12:30 
    0
    0
    Averøykameratene 2
    - : -
    0
    0
    Dahle
           diagramstar
  • Norway >> Toppserienopener
    13:00Fin.
    0
    1
    Røa W
    4 : 2
    0
    1
    Grand Bodø W
           diagramstar
  • Norway >> OBOS-Ligaenopener
    13:00Fin.
    0
    0
    Elverum
    5 : 0
    0
    1
    Arendal
           diagramstar
    13:00Fin.
    1
    0
    Florø
    1 : 1
    0
    1
    Ranheim
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    1
    Start
    1 : 1
    0
    1
    Levanger
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    Tromsdalen
    1 : 4
    0
    1
    Jerv
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    2
    Kongsvinger
    3 : 2
    0
    2
    Fredrikstad
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    Mjøndalen
    3 : 0
    1
    0
    Åsane
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    2
    Sandnes Ulf
    2 : 0
    0
    1
    Strømmen
           diagramstar
  • Norway >> 4. Div. - 6 Indre Østland 1opener
    13:00 
    0
    0
    Follebu
    - : -
    0
    0
    Snertingdal
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    Gran
    - : -
    0
    0
    Fron Fotball 2010
           diagramstar
  • Norway >> 2. Division - 1opener
    13:00Fin.
    0
    0
    Alta
    2 : 2
    0
    0
    Grorud
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    Skeid
    1 : 1
    0
    1
    Raufoss
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    0
    Nybergsund
    0 : 1
    0
    0
    Finnsnes
           diagramstar
  • Norway >> 2. Div Kvinner AVD 02 (SØR) - Agderopener
    13:00 
    0
    0
    Ørn Horten W
    - : -
    0
    0
    Snøgg Fotball W
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    Vålerenga 2 W
    - : -
    0
    0
    Lyngdal IL W
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    IK Gimletroll W
    - : -
    0
    0
    Lyn 2 W
           diagramstar
    15:00 
    0
    0
    Urædd 2 W
    - : -
    0
    0
    Nanset IF W
           diagramstar
  • Norway >> 3. Division - 6opener
    13:00 
    0
    0
    Salangen
    - : -
    0
    0
    Lørenskog
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    Senja
    - : -
    0
    0
    Skjetten
           diagramstar
    14:00 
    0
    0
    Skedsmo
    - : -
    0
    0
    Harstad
           diagramstar
  • Norway >> 4. Div. - 2 Akershusopener
    13:00 
    0
    0
    Raumnes & Årnes
    - : -
    0
    0
    Fet
           diagramstar
  • Norway >> 4. Div. - 23 Nordlandopener
    13:00 
    0
    0
    Mo IL 2
    - : -
    0
    0
    Meløy
           diagramstar
  • Norway >> 5. Div. - Indre Østland 1opener
    13:00 
    0
    0
    Reinsvoll
    - : -
    0
    0
    Kolbu/KK 2
           diagramstar
    16:00 
    0
    0
    Ringebu-Fåvang
    - : -
    0
    0
    Faaberg 2
           diagramstar
  • Norway >> 4. Div. - 26 Finnmarkopener
    13:00 
    0
    0
    Nordlys
    - : -
    0
    0
    Bjørnevatn
           diagramstar
  • Norway >> 5. Div. - Tromsopener
    13:00 
    0
    0
    Fløya 2
    - : -
    0
    0
    Bardufoss
           diagramstar
  • Norway >> 4. Div. - 24 Hålogalandopener
    13:00 
    0
    0
    Grovfjord
    - : -
    0
    0
    Stålbrott
           diagramstar
  • Norway >> 4. Div. - 3 Oslo 1opener
    14:00 
    0
    0
    Romsås
    - : -
    0
    0
    Bærum 2
           diagramstar
  • Norway >> 4. Div. - 4 Oslo 2opener
    14:00 
    0
    0
    Fortuna
    - : -
    0
    0
    Follo 2
           diagramstar
    18:15 
    0
    0
    Rilindja
    - : -
    0
    0
    Kjelsås 2
           diagramstar
  • Norway >> 4. Div. - 5 Oslo 3opener
    14:00 
    0
    0
    Asker 2
    - : -
    0
    0
    Oslo City
           diagramstar
  • Norway >> 3. Division - 2opener
    14:00Fin.
    0
    0
    Lyn
    3 : 0
    0
    0
    Flisa
           diagramstar
  • Norway >> 3. Division - 5opener
    14:00 
    0
    0
    Junkeren
    - : -
    0
    0
    Steinkjer
           diagramstar
  • Norway >> 5. Div. - Buskerud 1opener
    14:00 
    0
    0
    Austad
    - : -
    0
    0
    Geilo /HFK 2
           diagramstar
  • Norway >> 4. Div. - 20 Nordmøre og Romsdalopener
    14:00 
    0
    0
    Træff 2
    - : -
    0
    0
    Frei FK
           diagramstar
  • Norway >> 5. Div. - Trøndelag 2opener
    15:00 
    0
    0
    KIL/Hemne 2
    - : -
    0
    0
    IL Tempo
           diagramstar
  • Norway >> Tippeligaenopener
    16:00Fin.
    0
    1
    Aalesund FK
    0 : 1
    0
    2
    Sogndal
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    1
    Kristiansund
    1 : 0
    0
    2
    Stabæk
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    1
    Lillestrøm
    0 : 3
    0
    1
    Rosenborg
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    1
    Molde
    3 : 1
    0
    0
    Sandefjord
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    2
    Strømsgodset
    2 : 1
    0
    0
    Tromsø
           diagramstar
    18:00Fin.
    0
    1
    Vålerenga
    2 : 1
    0
    1
    Brann
           diagramstar
  • Norway >> 5. Div. - Trøndelag 3opener
    17:00 
    0
    0
    Kolstad 2
    - : -
    0
    0
    Rissa
           diagramstar
  • Norway >> 5. Div. - Rogaland 2opener
    18:00 
    0
    0
    Bogafjell
    - : -
    0
    0
    Havdur
           diagramstar
  • Panama >> LPF - Aperturaopener
    23:00Fin.
    0
    0
    Independiente La Chorrera
    2 : 1
    0
    0
    San Francisco
           diagramstar
    00:00Fin.
    0
    0
    Tauro
    2 : 1
    0
    0
    Chorrillo
           diagramstar
    22:00 
    0
    0
    Santa Gema
    - : -
    0
    0
    Árabe Unido
           diagramstar
    22:00 
    0
    0
    Plaza Amador
    - : -
    0
    0
    Alianza
           diagramstar
    22:00 
    0
    0
    Sporting San Miguelito
    - : -
    0
    0
    Atlético Veragüense
           diagramstar
  • Peru >> Primera División Clausuraopener
    01:0091' 
    0
    0
    Deportivo Municipal
    0 : 0
    0
    0
    Universitario
           diagramstar
    16:15Fin.
    0
    2
    Sport Huancayo
    1 : 1
    0
    2
    Unión Comercio
           diagramstar
    18:15Fin.
    0
    2
    Real Garcilaso
    2 : 1
    1
    3
    Sport Rosario
           diagramstar
    20:3033' 
    0
    0
    Alianza Lima
    1 : 0
    0
    0
    Sporting Cristal
           diagramstar
  • Peru >> Segunda Divisiónopener
    17:00Fin.
    0
    0
    Sport Áncash
    2 : 5
    0
    0
    Deportivo Coopsol
           diagramstar
    20:3033' 
    0
    0
    Sport Boys
    0 : 1
    0
    0
    Los Caimanes
           diagramstar
    20:3034' 
    0
    0
    Carlos A. Manucci
    1 : 0
    0
    0
    Alfredo Salinas
           diagramstar
    20:3033' 
    0
    0
    Unión Huaral
    2 : 1
    0
    0
    Sport Victoria
           diagramstar
    20:3035' 
    0
    0
    Cultural Santa Rosa
    1 : 1
    0
    0
    Universidad César Vallejo
           diagramstar
    20:30 
    0
    0
    Sport Loreto
    - : -
    0
    0
    Deportivo Hualgayoc
           diagramstar
    21:001' 
    0
    0
    Willy Serrato
    0 : 0
    0
    0
    Defensor La Bocana
           diagramstar
  • Poland >> 3.division Pomorsko - zachodniopomorska Iopener
    09:00Fin.
    0
    0
    Lechia Tomaszow Mazowiecki
    0 : 0
    0
    0
    MKS Polonia Warszawa
           diagramstar
    10:00Fin.
    0
    0
    Legia II Warszawa
    4 : 1
    0
    0
    Olimpia Zambrow
           diagramstar
  • Poland >> 3.division Kujawsko - pomorsko - wielkopolska IIopener
    09:00 
    0
    0
    Pogon II Szczecin
    - : -
    0
    0
    GKS Przodkowo
           diagramstar
  • Poland >> 3.division Dolnoslasko - lubuska IIIopener
    10:00Fin.
    0
    0
    Sleza Wroclaw
    3 : 2
    0
    0
    Ruch Zdzieszowice
           diagramstar
    11:00Fin.
    0
    0
    Miedz II Legnica
    3 : 2
    0
    0
    Gornik II Zabrze
           diagramstar
    13:3091' 
    0
    0
    Rekord Bielsko-Biala
    0 : 0
    0
    0
    Lechia Dzierzoniow
           diagramstar
  • Poland >> LOTTO Ekstraklasaopener
    13:30Fin.
    0
    1
    Zaglebie Lubin
    1 : 0
    0
    4
    Sandecja Nowy Sacz
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    2
    Jagiellonia Bialystok
    1 : 0
    0
    0
    Legia Warszawa
           diagramstar
  • Poland >> 1.divisionopener
    14:00Fin.
    0
    3
    Pogon Siedlce
    1 : 3
    0
    4
    Ruch Chorzow
           diagramstar
  • Poland >> 2.divisionopener
    14:00Fin.
    0
    0
    Gwardia Koszalin
    1 : 1
    0
    0
    Legionovia Legionowo
           diagramstar
  • Poland >> Extraliga - Playoffsopener
    14:00 
    0
    0
    Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
    - : -
    0
    0
    Stal Gorzów
           diagramstar
    17:00 
    0
    0
    Betard Sparta Wrocław
    - : -
    0
    0
    Fogo Unia Leszno
           diagramstar
  • Portugal >> Primeira Ligaopener
    15:00Fin.
    0
    1
    Feirense
    1 : 4
    0
    3
    Belenenses
           diagramstar
    15:00Fin.
    1
    1
    Vitória Guimarães
    2 : 1
    1
    1
    Marítimo
           diagramstar
    17:00Fin.
    1
    1
    Tondela
    1 : 2
    0
    3
    Sporting Braga
           diagramstar
    19:1589' 
    0
    0
    Desportivo Aves
    0 : 0
    0
    0
    Rio Ave
           diagramstar
  • Romania >> Liga IIopener
    08:00Fin.
    0
    0
    Chindia Târgoviste
    2 : 0
    0
    0
    Dacia Unirea Braila
           diagramstar
  • Romania >> Superliga Femininopener
    08:00 
    0
    0
    Real Craiova W
    - : -
    0
    0
    CFF Olimpia Cluj W
           diagramstar
    08:00 
    0
    0
    CFR Timisoara W
    - : -
    0
    0
    ACS Heniu W
           diagramstar
  • Romania >> Liga Iopener
    12:00Fin.
    0
    2
    Juventus Bucuresti
    1 : 1
    0
    2
    Gaz Metan Medias
           diagramstar
    14:30Fin.
    0
    5
    CSM Iasi
    1 : 1
    0
    5
    Poli Timisoara
           diagramstar
    17:30Fin.
    0
    4
    Steaua Bucuresti
    1 : 0
    0
    0
    Dinamo Bucuresti
           diagramstar
  • Russian Federation >> FNLopener
    08:00Fin.
    0
    1
    Luch-Energiya
    0 : 0
    0
    2
    Fakel Voronezh
           diagramstar
    10:00Fin.
    0
    1
    Sibir
    1 : 1
    0
    4
    Dynamo St.Petersburg
           diagramstar
    10:00Fin.
    0
    0
    FC Enisey
    1 : 0
    0
    1
    Krylya Sovetov
           diagramstar
    11:00Fin.
    0
    0
    Rotor
    2 : 1
    0
    0
    Kuban
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    3
    FC Tyumen
    4 : 0
    0
    2
    Avangard Kursk
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    1
    FC Orenburg
    1 : 0
    0
    2
    Shinik
           diagramstar
    12:00Fin.
    0
    4
    FC Tambov
    3 : 1
    0
    1
    Volgar Astrakhan
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    Spartak Moskva-2
    0 : 1
    0
    0
    Khimki
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    2
    Zenit St.Petersburg-2
    2 : 1
    0
    3
    FC Volga-Olimpiyets
           diagramstar
    15:00Fin.
    0
    2
    Baltika
    2 : 1
    0
    3
    Tomsk
           diagramstar
  • Russian Federation >> Division 2 - Urals-Volgaopener
    10:00Fin.
    0
    0
    FC Chelyabinsk
    1 : 3
    0
    0
    FC Nosta Novotroitsk
           diagramstar
    12:00 
    0
    0
    FC Dynamo Kirov
    - : -
    0
    0
    FC Kamaz
           diagramstar
    12:00 
    0
    0
    FC Mordovia Saransk
    - : -
    0
    0
    FC Akademiya Tolyatti
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    FC Lada Tolyatti
    0 : 2
    0
    0
    FC Zenit-Izhevsk
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    FC Mordovia Saransk
    1 : 0
    0
    0
    Krylia Sovetov-2 Samara
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    0
    FC Volga Ulyanovsk
    1 : 0
    0
    0
    Anzhi-Yunior Zelenodolsk
           diagramstar
  • Russian Federation >> Premiere League - Regularopener
    11:00Fin.
    0
    0
    FC Ural Yekaterinburg
    3 : 1
    1
    5
    FC Tosno
           diagramstar
    13:30Fin.
    0
    1
    Rostov
    0 : 1
    0
    2
    Lokomotiv Moskva
           diagramstar
    13:30Fin.
    0
    4
    FC Ufa
    1 : 0
    0
    1
    Arsenal Tula
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    1
    Krasnodar
    0 : 2
    0
    1
    Zenit St.Petersburg
           diagramstar
  • Russian Federation >> Division 2 - Centreopener
    11:00Fin.
    0
    0
    Metallurg Lipetsk
    2 : 1
    1
    0
    FC R. Volgograd 2
           diagramstar
  • Russian Federation >> Division 2 - Southopener
    15:00Fin.
    0
    0
    FC Armavir
    5 : 0
    1
    0
    Dynamo Stavropol
           diagramstar
  • Scotland >> Premiership Leagueopener
    11:15Fin.
    0
    2
    Motherwell
    0 : 1
    0
    2
    Aberdeen
           diagramstar
  • Scotland >> Championship Leagueopener
    15:10Fin.
    0
    2
    St. Mirren
    3 : 1
    0
    0
    Queen of the South
           diagramstar
  • Serbia >> Jelen Super ligeopener
    13:00Fin.
    0
    0
    FK Zemun
    1 : 1
    0
    0
    FK Spartak Zlatibor Voda
           diagramstar
    15:00Fin.
    0
    1
    Crvena Zvezda
    2 : 0
    0
    2
    Vojvodina
           diagramstar
    17:00Fin.
    0
    0
    Napredak Krusevac
    3 : 1
    0
    0
    FK Macva Sabac
           diagramstar
    17:00Fin.
    0
    0
    Mladost L.
    1 : 3
    0
    0
    Vozdovac
           diagramstar
    17:0090+ 
    0
    0
    FK Radnicki Nis
    1 : 0
    0
    0
    FK Javor Ivanjica
           diagramstar
    17:00Fin.
    0
    0
    Rad
    2 : 4
    0
    1
    Partizan Beograd
           diagramstar
    17:00Fin.
    0
    0
    Cukaricki
    2 : 0
    0
    0
    Borac Cacak
           diagramstar
    17:00Fin.
    0
    0
    FK Radnik Surdulica
    3 : 1
    0
    0
    FK Backa BP
           diagramstar
  • Serbia >> Prva ligaopener
    13:30 
    0
    0
    FK Novi Pazar
    - : -
    0
    0
    Radnicki 1923
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    0
    Buducnost Dobanovci
    3 : 1
    0
    0
    FK Radnički Pirot
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    0
    FK ČSK Pivara
    3 : 1
    0
    0
    FK Sloboda Uzice
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    0
    Jagodina
    0 : 0
    0
    0
    FK Indija
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    0
    FK Sindelic Beograd
    0 : 0
    0
    0
    Teleoptik
           diagramstar
    17:00Fin.
    0
    0
    FK Metalac
    2 : 0
    0
    0
    Temnic 1924
           diagramstar
  • Slovak Republic >> Dovera I. LSD - U19opener
    09:00Fin.
    0
    0
    FK Senica (YT) U19
    4 : 0
    0
    0
    Partizan Bardejov (YT) U19
           diagramstar
    09:00Fin.
    0
    0
    1. FC Tatran Presov (YT) U19
    2 : 4
    0
    0
    MSK Zilina (YT) U19
           diagramstar
  • Slovak Republic >> II Ligaopener
    14:00Fin.
    0
    0
    SKF Sered
    4 : 2
    0
    0
    ZPS Podbrezova B
           diagramstar
  • Slovak Republic >> Fortuna ligaopener
    17:00Fin.
    0
    3
    MFK Zemplin Michalovce
    1 : 2
    0
    1
    FK DAC 1904 Dunajska Streda
           diagramstar
    17:00Fin.
    0
    2
    1. FC Tatran Presov
    0 : 7
    0
    0
    AS Trencin
           diagramstar
    17:00Fin.
    0
    2
    MSK Zilina
    3 : 2
    0
    1
    SK Slovan Bratislava
           diagramstar
  • Slovenia >> Prva Ligaopener
    16:45Fin.
    0
    0
    Domzale
    0 : 1
    0
    0
    Rudar Velenje
           diagramstar
  • South Africa >> Premier Leagueopener
    13:00Fin.
    0
    0
    Chippa United
    0 : 0
    0
    0
    Bloem Celtic
           diagramstar
  • South Korea >> National Leagueopener
    06:00Fin.
    0
    0
    Busan Transportation Corporation
    2 : 2
    0
    0
    Changwon City
           diagramstar
  • South Korea >> K Leagueopener
    06:10Fin.
    0
    1
    FC Seoul
    1 : 1
    0
    2
    Pohang Steelers
           diagramstar
    09:00Fin.
    0
    2
    Jeonbuk Motors
    1 : 1
    0
    1
    Daegu FC
           diagramstar
    10:00Fin.
    0
    1
    Gwangju FC
    1 : 1
    0
    2
    Gangwon FC
           diagramstar
  • South Korea >> K League Challengeopener
    10:00Fin.
    0
    0
    Seongnam Ilhwa Chunma
    1 : 0
    0
    0
    Ansan Police FC
           diagramstar
    10:00Fin.
    0
    0
    Seoul E-Land FC
    2 : 2
    1
    1
    Busan Ipark
           diagramstar
  • Spain >> Primera División Femeninaopener
    09:00Fin.
    0
    0
    Fundación Albacete W
    1 : 1
    0
    0
    Madrid CFF W
           diagramstar
    09:30Fin.
    0
    0
    Sporting de Huelva W
    2 : 0
    0
    0
    RCD Espanyol W
           diagramstar
    09:30Fin.
    0
    0
    Rayo Vallecano W
    1 : 1
    0
    0
    Sevilla FC W
           diagramstar
    10:00Fin.
    0
    0
    Athletic Club Bilbao W
    3 : 2
    0
    0
    Valencia CF W
           diagramstar
    10:00Fin.
    0
    0
    Zaragoza CFF W
    1 : 1
    0
    0
    UD Granadilla Tenerife W
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    0
    Real Sociedad W
    0 : 1
    0
    0
    FC Barcelona W
           diagramstar
  • Spain >> Segunda Division B4opener
    09:30Fin.
    0
    0
    Córdoba B
    2 : 2
    0
    0
    Jumilla
           diagramstar
    10:00Fin.
    0
    0
    Melilla
    4 : 0
    0
    0
    Real Betis B
           diagramstar
    10:00Fin.
    0
    0
    Marbella
    2 : 1
    0
    0
    Las Palmas B
           diagramstar
    15:30Fin.
    0
    0
    UCAM Murcia
    1 : 1
    0
    0
    Badajoz
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    Villanovense
    1 : 1
    0
    0
    Real Murcia
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    Mérida
    2 : 1
    2
    0
    Cartagena
           diagramstar
    16:30Fin.
    0
    0
    Écija
    1 : 1
    0
    0
    Extremadura
           diagramstar
    16:30Fin.
    0
    0
    Recreativo
    1 : 1
    1
    0
    Linense
           diagramstar
    16:30Fin.
    0
    0
    CD Ejido
    5 : 1
    1
    0
    Lorca Deportiva CF
           diagramstar
    17:00Fin.
    0
    0
    San Fernando
    2 : 2
    0
    0
    Granada B
           diagramstar
  • Spain >> LaLigaopener
    10:00Fin.
    0
    1
    Espanyol
    4 : 1
    0
    2
    Deportivo La Coruña
           diagramstar
    14:15Fin.
    0
    1
    Getafe
    4 : 0
    0
    4
    Villarreal
           diagramstar
    16:30Fin.
    0
    2
    Eibar
    0 : 4
    0
    1
    Celta de Vigo
           diagramstar
    16:30Fin.
    0
    1
    Las Palmas
    0 : 2
    0
    3
    Leganés
           diagramstar
    18:45Fin.
    1
    1
    Real Sociedad
    2 : 3
    1
    3
    Valencia
           diagramstar
  • Spain >> LaLiga2opener
    10:00Fin.
    0
    2
    Huesca
    1 : 0
    1
    2
    Valladolid
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    1
    Rayo Vallecano
    3 : 1
    0
    3
    Cultural Leonesa
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    3
    Albacete
    2 : 1
    0
    3
    Real Oviedo
           diagramstar
    18:00Fin.
    1
    1
    Cádiz
    0 : 0
    0
    0
    Numancia
           diagramstar
    18:30Fin.
    0
    4
    Zaragoza
    1 : 1
    1
    6
    Gimnàstic Tarragona
           diagramstar
  • Spain >> Segunda Division B1opener
    10:00Fin.
    0
    0
    Atlético Madrid B
    3 : 0
    0
    0
    Cerceda
           diagramstar
    10:00Fin.
    0
    0
    AD Union Adarve
    2 : 1
    1
    0
    Toledo
           diagramstar
    14:30Fin.
    0
    0
    Navalcarnero
    2 : 1
    2
    0
    Real Madrid C
           diagramstar
    15:00Fin.
    0
    0
    Pontevedra
    3 : 0
    0
    0
    SS de los Reyes
           diagramstar
    15:00Fin.
    0
    0
    Deportivo Coruna B
    3 : 1
    0
    0
    Coruxo
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    Guijuelo
    0 : 1
    0
    0
    Racing Ferrol
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    Ponferradina
    1 : 1
    0
    0
    Valladolid B
           diagramstar
    16:30Fin.
    0
    0
    Talavera
    0 : 3
    0
    0
    CF Rayo Majadahonda
           diagramstar
    18:00Fin.
    0
    0
    Gimnástica Segoviana
    1 : 2
    0
    0
    Fuenlabrada
           diagramstar
  • Spain >> Segunda Division B2opener
    10:00Fin.
    0
    0
    Sporting Gijón B
    3 : 1
    0
    0
    Izarra
           diagramstar
    10:00Fin.
    0
    0
    Osasuna B
    2 : 1
    0
    0
    SD Leioa
           diagramstar
    15:00Fin.
    0
    0
    SD Gernika
    2 : 2
    0
    0
    CD Vitoria
           diagramstar
    15:00Fin.
    0
    0
    Real Unión
    3 : 1
    0
    0
    Amorebieta
           diagramstar
    15:00Fin.
    0
    0
    Tudelano
    0 : 0
    0
    0
    CD Lealtad
           diagramstar
    15:30Fin.
    0
    0
    Mirandés
    1 : 1
    0
    0
    Athletic Bilbao B
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    Racing Santander
    2 : 0
    0
    0
    Peña Sport
           diagramstar
    18:00Fin.
    0
    0
    UD Logroñés
    1 : 2
    0
    0
    Caudal Deportivo
           diagramstar
  • Spain >> Segunda Division B3opener
    10:00Fin.
    1
    0
    UE Olot
    1 : 1
    0
    0
    SCR Peña Deportiva
           diagramstar
    10:00Fin.
    1
    0
    Elche
    3 : 3
    0
    0
    Atlético Baleares
           diagramstar
    10:00Fin.
    0
    0
    Mallorca
    4 : 0
    0
    0
    Llagostera
           diagramstar
    10:00Fin.
    0
    0
    SD Formentera
    0 : 0
    0
    0
    Alcoyano
           diagramstar
    10:00Fin.
    0
    0
    Villarreal B
    2 : 0
    0
    0
    UD Cornella
           diagramstar
    10:00Fin.
    0
    0
    CD Ebro
    1 : 0
    0
    0
    Hércules
           diagramstar
    15:00Fin.
    0
    0
    Sabadell
    2 : 2
    0
    0
    Peralada-Girona B
           diagramstar
    16:00Fin.
    0
    0
    Lleida
    0 : 1
    0
    0
    Atlético Saguntino
           diagramstar
    17:00Fin.
    0
    0
    Badalona
    5 : 2
    0
    0
    Deportivo Aragon
           diagramstar
  • Sweden >> Div 5 - Västergötland Södraopener
    08:45 
    0
    0
    Fritsla IF
    - : -
    0
    0
    Högvads BK
           diagramstar
    13:00 
    0
    0
    Bollebygd/ Olsfors
    - : -
    0
    0
    Öxabäcks IF
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    IFK Örby
    1 : 5
    0
    0
    Kinnahults IF
           diagramstar
    14:00 
    0
    0
    Torestorp Älekulla FF
    - : -
    0
    0
    Sandared/ Sjömarken
           diagramstar
  • Sweden >> Div 5 - Ångermanlandopener
    09:45 
    0
    0
    Björna IF 2
    - : -
    0
    0
    Ramviks IF
           diagramstar
    10:00 
    0
    0
    HFF 2/ Älandsbro
    - : -
    0
    0
    Nätra GIF
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    KB 65 2
    2 : 1
    0
    0
    Härnösand FC United
           diagramstar
  • Sweden >> Div 4 - Upplandopener
    10:00 
    0
    0
    Gamla Upsala SK 2
    - : -
    0
    0
    Tärnsjö IF
           diagramstar
    11:00 
    0
    0
    Rimbo IF
    - : -
    0
    0
    Upsala IF
           diagramstar
    14:00 
    0
    0
    Uppsala Kurd FK
    - : -
    0
    0
    Procyon BK
           diagramstar
  • Sweden >> Div 5 - Hallandopener
    10:00Fin.
    0
    0
    Väröbacka GIF
    0 : 3
    0
    0
    IF Norvalla
           diagramstar
    11:00 
    0
    0
    Genevad/ Veinge IF
    - : -
    0
    0
    Derome/ Åskloster
           diagramstar
    15:00 
    0
    0
    IF Centern
    - : -
    0
    0
    IS Halmia Academy
           diagramstar
  • Sweden >> Div 4 - Västerbotten Norraopener
    10:00Fin.
    0
    0
    Morön BK 2
    0 : 2
    0
    0
    Jörns IF
           diagramstar
  • Sweden >> Div 5 - Uppland Södraopener
    10:45Fin.
    0
    0
    Knivsta IK
    2 : 1
    0
    0
    Unik FK
           diagramstar
    11:00Fin.
    0
    0
    Södra Trögds IK
    2 : 1
    0
    0
    Rosersbergs IK
           diagramstar
    11:00 
    0
    0
    Rådmansö SK
    - : -
    0
    0
    Riala GoIF 2
           diagramstar
    14:00 
    0
    0
    Danmarks IF
    - : -
    0
    0
    Brottby SK
           diagramstar
    14:00 
    0
    0
    SK Elvan
    - : -
    0
    0
    IF Trikadien
           diagramstar
  • Sweden >> Damallsvenskanopener
    11:00Fin.
    0
    0
    KIF Örebro DFF W
    2 : 2
    0
    2
    FC Rosengård W
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    Kopparbergs Göteborg FC W
    1 : 2
    0
    1
    Kristianstads DFF W
           diagramstar
    13:00Fin.
    0
    0
    Piteå IF W
    2 : 0
    0
    0
    Hammarby IF DFF W
           diagramstar
    14:00Fin.
    0
    0
    Linköpings FC W
    1 : 0
    0
    0
    Vittsjö GIK W
           diagramstar
  • Sweden >> Div 4 - Värmlandopener
    11:00 
    0
    0
    SK Sifhälla
    - : -
    0
    0
    FBK Karlstad 2
           diagramstar
    15:15 
    0
    0
    Forshaga IF
    - : -
    0
    0
    Villastadens IF
           diagramstar
  • Sweden >> Div 3 - Ö Svealandopener
    11:00Fin.
    0
    0
    Vaksala SK
    0 : 2
    0
    0
    IFK Uppsala
           diagramstar
  • Sweden >> Div 3 - SV Götalandopener
    11:00 
    0
    0
    Högaborgs BK
    - : -
    0
    0
    Askims IK
           diagramstar
  • Sweden >> Div 4 - Jämtland/Härjedalenopener
    11:00 
    0
    0
    Stuguns BK
    - : -
    0
    0
    Hede IK
           diagramstar
    11:00 
    0
    0
    Ope IF
    - : -
    0
    0
    Lillhärdals IF
           diagram